< Ootame Sind ERGOsse! | ERGO kindlustus

Ootame Sind ERGOsse!


Pakume Sulle:

põhitöötasule lisaks
tulemustasu müügilt, kvartaliboonused, müügivõistlused

arengu- ja 
karjäärivõimalust

oma töötajale soodsamaid kindlustuslepinguid
sporditoetuse või
ravikindlustuse valikut
5 päeva lisapuhkust

 toetavat sisseelamisprogrammi
kodukontori töövahendite hüvitist kuni 200 eurot
kodukontori võimalust
ühiseid ettevõtmisi ja kaasaegset töökeskkonda

Miks valida töö ERGOs?  

  Me ei vali töötajaid ainult koolitunnistuse või sertifikaadi järgi – eelkõige hindame huvi kindlustusvaldkonna vastu, motivatsiooni ja oskuseid. Meil töötavad inimesed, kes jagavad sarnaseid väärtusi, kes tahavad iga päev õppida vähemalt ühe uue asja, kes teevad oma tööd mitte lihtsalt hästi, vaid kirglikult ja rõõmuga.

  2021. aastal ERGOs läbi viidud uuringust selgus, et ERGO Eesti töötajate pühendumuse määr on lausa 94%!  Meie töötajad on eriti kõrgelt hinnanud koostööd, ettevõtte kuvandit, juhtkonda ning klientidele orienteeritust!

  ERGOs on huvitavad võimalused ja väljakutsed – osaledes erinevates koostööprojektides, otsime, leiame ja katsetame uudseid lähenemisi kindlustusärile.

Kui soovid liituda meie suurepärase müügitiimiga, siis täida allolev vorm: 

Kandideeri hiljemalt 14. märtsiks! 

Email again:
Lisaks eesti keelele saan suhtlustasemel kenasti hakkama:
Soovin töötada

Tutvu ERGO isikuandmete töötlemisega siin.

ERGOs on mitmekesisus ja kaasatus osa sellest, kes me oleme. Tagame kõigile ERGOsse tööle kandideerijatele võrdsed võimalused, seda olenemata rassist, nahavärvist, religioonist, soost, seksuaalsest orientatsioonist, soolisest identiteedist või rahvusest.


Kes me oleme?

Rahvusvaheline kindlustusettevõte Munich RE grupis
Hinnatud koostööpartner, mida usaldab üle 140 000 kliendi Eestis
Kindel ja tulevikust hooliv tööandja üle 250 inimesele Eestis
Armastatuim kindlustusbränd Baltikumis
Omame Peresõbraliku Tööandja algmärgist
Kõige parema teenindustasemega kindlustusselts Eestis

Meie väärtused 

  Öeldakse, et ainus asi, milles võib kindel olla, on see, et milleski ei või kindel olla. ERGOs tegutseme hingega selle nimel, et luua tulevik, milles on meil kõigil julgem elada. Meie töö tagab klientidele rahuliku une, päeva kontoris või seenelkäigu metsas. Ebakindlas maailmas loob ERGO julgemad võimalused ka Sulle.

  ​ERGO on Eesti kindlustuste lipulaev. Me seilame ootusi ületades järjepidevalt helgemasse tulevikku, olgu torm kui tahes tugev. Oma teekonnal kogutud teadmised on meid õpetanud olema paindlikud ja avatud uutele väljakutsetele – see on meie püsivuse saladus. 

  Töötame selle nimel, et tagada oma inimestele parim võimalik töökeskkond. Jah, öeldakse küll, et kodu on kindlus, aga meie eesmärk on see, et ka töökoht oleks kindlus. Tugi, mis koosneb toetavast meeskonnast, võimalusest enda potentsiaali kasvatada ja ennekõike teadmisest, et ERGOs oleme Sinu jaoks alati olemas.