E-kontorisse

Menüü

Töötajad hindavad

Dekla –  Elu- ja ravikindlustuse arendusjuht

 Mulle meeldib ERGOs töötada, sest hindan paindlikku tööaega, erinevaid ühisüritusi ja sportimisvõimaluste olemasolu. Vähemtähtis pole ka see, et väärtustatakse uusi ideid, inimesi tõesti kuulatakse ning koostöös leitakse häid lahendusi. Kirsiks tordil on kontori asukoht, sest tipptunnil jõuan kiiresti ja ilma ummikuteta tööle ning kontorist avaneb imeline vaade.

Andres -  Kindlustustusvaldkonna juht

ERGOs on huvitavad võimalused ja väljakutsed - osaledes erinevates koostööprojektides otsime, leiame ja katsetame uudseid lähenemisi seni vanamoodsale ja traditsioonilisele kindlustusärile.

Liis –  Personalispetsialist

 Tänases muutuvas ja kiires ühiskonnas on olulised paindlikkus ja kaugtöö võimalused; ei kujutaks igapäevast tööd ilma nendeta ette. Samuti väärtustan lihtsaid ja agiilseid töömeetodeid ning avatud ja usalduslikke suhteid oma meeskonnas. Vähe oluline ei ole minu jaoks ka kontori asukoht ja parkimisvõimalus.

Bärbel - Kommunikatsiooni-, kliendisuhete ja turundusosakonna juht

Mulle meeldib minu töö ERGOs, sest see on vaheldusrikas ja rutiini ei teki, iga tööpäev on täiesti erinev. Mulle meeldib, et töö mida ERGOs teeme on inimeste jaoks oluline.
Lisaks saab pidevalt õppida, areneda ja teha koostööd erinevate inimestega. Väärtustan ERGO töökultuuri, suhtumist töötajatesse, paindlikkust ja kaugtöö võimalust.
Toredad kolleegid ja hea töökeskkond on boonuseks :)

Tõnu -   Maaklerite haldur

Tulemusliku töö olulisteks eeldusteks on avatud ja hooliv juhtimine ning toredad kolleegid. Kõik see on ERGOs olemas ja hindan seda kõrgelt. Peale pingelist tööpäeva on heaks vahelduseks füüsiline tegevus ja tore, et ERGO aitab sellele kaasa sporditoetusega.