E-kontorisse

Menüü

Eesti iduettevõtteid ootab 25 000 eurot stardiraha ja büroo Berliini kesklinnas

13. aprill 2015

Eesti iduettevõtetel on võimalik kuni 3. maini kandideerida Berliinis tegutsevasse iduettevõtete kiirendisse "Axel Springer Plug and Play". Kiirendusprogrammi pääsenud ettevõtet ootavad bürooruumid Berliini kesklinnas, asjatundlik abi mentoritelt ja 25 000 euro suurune stardikapital, partnerina toetab kiirendit ERGO kindlustusgrupp. 

Väljavalitud iduettevõtted kogu maailmast saavad laiaulatusliku mentorprogrammi ja mitmesuguste seminaride raames võimaluse tegelda saja päeva jooksul oma äriideega Axel Springer Plug and Play bürooruumides. Oma äriideed saavad alustavad ettevõtjad tutvustada potentsiaalsetele investoritele tutvustuspäeval.

ERGO toetab iduettevõtjaid partnerina ning on oma abi ja nõuannetega neile Berliinis käepärast. ERGO loodab noortelt ettevõtjatelt uut tõuget oma äritegevuse, eriti uute ideede ja ärimudelite edasiarendamisel. „Kindlustusseltsid ei jää digitaalsest pöördest puutumata. Meie klientide ootused on muutunud ja uuenenud. Soovime töötada välja uuenduslikke tooteid ja teenuseid ning ootame seetõttu alustavatelt ettevõtetelt palju loovaid, mõtteid äratavaid impulsse,” ütles ERGO Balti kindlustusseltside juhatuse esimees dr. Kęstutis Bagdonavičius.

ERGO Kindlustusgrupp on alates 2014. aasta augustist kiirendusprogrammi Axel Springer Plug and Play esimene ettevõttest partner. Hooandjad toetavad alustavaid ettevõtteid nende arengu algusetapis, nõustades neid aktiivselt lühikese aja jooksul. Nii kiirendavad nad uute äriidee arendamist. Berliini kiirendusprogramm on Saksa kirjastuse Axel Springer SE ja Californias Silicon Valleys tegutseva Plug and Play Tech Centeri ühisettevõte.

Alustavad ettevõtted, kes soovivad osaleda järgmises, 2015. aasta augustis algavas Axel Springer Plug and Play programmi VII voorus, leiavad vajaliku teabe veebisaidilt http://www.axelspringerplugandplay.com/apply/