E-kontorisse

Menüü

ERGO erakliendi uudiskiri

21. detsember 2015


*|MC:SUBJECT|*
ERGO kindlustuse erakliendi uudiskiri.
По-русски

Hea klient!


Pühade ajal on rohkem aega hoolida ja märgata. Just jõulude aeg on kuidagi erilisem: teeme üksteisele kingitusi ja leiame aega koos olemiseks. Kuigi mõtleme iga päev nende peale, kes on meile kallid, peaksime oluliseks pidama ka lähedaste ja omaenda kindlustunnet.

Seekordses uudiskirjas
  • anname ideid, kuidas pakkuda endale ja oma lähedastele turvatunnet;
  • tuletame meelde, kuidas kaitsta end ootamatu kahjunõude eest;
  • selgitame, miks on reisikindlustust vaja ka Euroopa-sisestel reisidel;
  • räägime ERGO ja programmi „Kiusamisvaba kool“ koostööst.
Sinu ERGO
Vabatahtlik ravikindlustus on võimalus tervishoiusüsteemi tugevdamiseks.

Tervishoiuvaldkond on Eestis võtmeteemaks juba aastaid ning pikkade ravijärjekordade, arstide väljarände, raviteenuse kallinemise ning jätkusuutlikkuse teema on siiani murekohaks.
Loe edasi...
ERGO toetab Kiusamisvaba kooli

ERGO Insurance SE sõlmis pikaajalise toetuslepingu sihtasutusega Kiusamisvaba Kool, võimaldades programmiga liituda umbes 5 koolil õppeaastas ning aidates nii vähendada ja ennetada kiusamist Eesti koolides.

Loe edasi...
Reisikindlustus on vajalik ka seljakotiränduritele ja naaberriikidesse sõitjatele

Üha enam haaravad nii noored kui ka igapäevatööst pausi võtvad inimesed oma unistustest. Nad võtavad kokku julguse ning lähevad maailma avastama – kes lühemaks, kes pikemaks ajaks. Kuigi seljakotiga reisimine või naabrite külastamine tundub muretu, tasub kindlasti ka kindlustusele mõelda.

Loe edasi...
Kuidas end ootamatu kahjunõude eest kaitsta?

ERGO vastutuskindlustuse grupi juht Raul Tagaväli selgitab, milliste õnnetuste korral aitab vastutuskindlustus ootamatut kahjunõuet vältida.


Loe edasi...
Raha eest saadavaid asju ei saa võrreldagi kaotatud pereliikmega. Ometi pakub raha tihti leevendust ja aitab lähedastel eluga edasi minna. Selle võimaluse saad ERGO elukindlustuse abiga oma lähedastele ise luua. Kui Sinuga peaks midagi juhtuma, siis tähendab see kindlasti uue lehekülje pööramist Sinu lähedaste elus. Kui kiiresti nad uue olukorraga harjuvad, sõltub ka Sinu tänasest otsusest.

Elukindlustuse kuumakse on tegelikult väiksem, kui arvatakse. Kuumakse suuruse saad teada meie elukindlustuskalkulaatori abil.
Arvuta makse

Hea sõber!


Juba kolmandat aastat järjest austame ERGOs traditsiooni ja suuname jõulukingiraha organisatsioonile, mis tegeleb ühiskonna valukoha leevendamisega. Sellel aastal alustasime pikaajalist koostööd sihtasutusega Kiusamisvaba Kool (KiVa), kuna meie usume, et koolieas saadud kiusamisjuhtumite lahendamise õpetus aitab vähendada riskikäitumist kogu ühiskonnas. KiVa programm õpetab lapsi, õpetajaid ja lapsevanemaid märkama inimesi enda ümber ning ennetama ja lahendama kiusamisjuhtumeid.

Soovime, et Kiusamisvaba Kooli programm jõuaks järjest enamate koolide, laste ning lastevanemateni. ERGO ja KiVa koostöö võimaldab umbes viiel koolil õppeaasta jooksul programmiga liituda. Kutsume ka Teid annetama Kiusamisvabale Koolile või mõnele teisele, Teie silmis abi vajavale algatusele. KiVat saate toetada kui kannate oma panuse Kiusamisvaba Kooli arvelduskontole: EE312200221056518192 Swedbankis


Kauneid jõuluhetki koos kõige kallimatega!


ERGO