E-kontorisse

Menüü

ERGO erakliendi uudiskiri

27. oktoober 2014

*|MC:SUBJECT|*
ERGO kindlustuse erakliendi uudiskiri.

По-русски
Kui sa ei näe uudiskirja, siis vajuta siia, et avada see oma veebilehitsejas
Hea klient!

Suvi on selleks korraks läbi, akna taga rabistab vihm ja õhtuhämarus mässib meid oma jahedasse rüppe. Käes on helkurikandmise aeg.

Seekordse uudiskirja fookuses on järgmised teemad:
  • anname ülevaate muudatustest, mis kaasnevad 1. oktoobrist rakendunud uue Liikluskindlustuse seadusega;
  • tuletame enne sügisest koolivaheaega meelde, kuidas oma lapsi õnnetuste eest kaitsta;
  • anname ideid, kuidas paremini oma lähedastele turvatunnet pakkuda;
  • selgitame helkurikandmise vajadust;
  • avaldame ERGO kindlustundeuuringu tulemused.

Üksiti kutsume oma lugejaid endaga džässi- ja ooperimaailma avastama. ERGO toetatava Jazzkaare sõsara, Sügisjazzi hooaeg on alanud. Meil on hea meel jagada oma klientidega eksklusiivselt teile mõeldud kontserdipakkumist. Kui aga maitse kaldub pigem klassikalise muusika poole, ootab Rahvusooper Estonias värske ooper maailmaklassikast, Händeli „Rinaldo”. ERGO toetab ka Lennusadamas toimuvat näitust „Meri riidekapis”. Minge vaadake ise ka, mismoodi meri moodsaks sai ja riidekappi jõudis! Näitus on avatud 18. jaanuarini 2015.

Mida tõi kaasa uus Liikluskindlustuse seadus

Oktoobrist hakkas kehtima uus Liikluskindlustuse seadus, mis puudutab rohkem kui 600 000 Eesti inimest – kõiki mootorsõidukite omanikke ja kasutajaid. ERGO kindlustusdirektor Andres Konsap räägib lahti kõige olulisemad muutused, mida uus seadus endaga kaasa toob.


Loe edasi...

Uuring: Eestlased tunnevad end lõunanaabritest turvalisemalt

ERGO tellitud kolme Balti riiki hõlmanud kindlustundeuuringust selgus, et kõigis kindlustunnet puudutavates valdkondades tunnevad Eesti elanikud end turvalisemalt kui Läti ja Leedu naabrid. Kui Eestis küündib üldine kindlustundeindeks +8-ni, siis Leedu tulemus on –5 ja Lätis –13.
Loe edasi...

Laste turvalisuse eest vastutavad vanemad

Sügisilmad lubavad veel sõita nii jalgratta, rula kui ka rulluiskudega. Paljudes koduaedades on üles seatud batuudid, mis pakuvad palju rõõmu eriti väiksematele lastele. Mängimine ja sportimine on väikese inimese tähtis töö ning vanemate ülesanne on jälgida, et kõik tegevused oleksid lapse jaoks ohutud ja turvalised.
Loe edasi...

Riskielukindlustusega näitad, et hoolid oma lähedastest

Enda surm on teema, millele keegi eriti mõelda taha, iseäranis noorena. Ikka arvatakse, et minuga ei juhtu. Paraku näitab statistika, et õnnetusjuhtumite ja haiguste eest pole meist tegelikult keegi kaitstud. Riskielukindlustus võimaldab pisut korvata oma lähedaste kaotusvalu, kui juhtuma peaks kõige hullem.
Loe edasi...


Postimehe eripakkumine ERGO klientidele: proovitellimus 1 kuuks vaid 9.90€ (tavahind 13€)!
Telli siit
Postimees on Eesti loetavaim ja autoriteetseim ajaleht, kust leiad toimetuse poolt valitud ja väärtustatud lugusid, mis loovad tervikpildi ja avavad sündmuste tagamaid. Kindlusta oma elu väärtusliku infoga!
Sügisjazzi piletid ERGO kliendile 15% soodsamalt!
Kutsume Sind osa saama Sügisjazzi kontserdist, kus esineb Hubert Dupont Jasmim Trio Prantsusmaalt. Kontsert toimub pühapäeval, 2. novembril kell 17 Kumu auditooriumis.
ERGO kliendile on kontserdipilet 15% soodsam.
Sooduspileteid saab osta erikoodi ERGO „sügis“ alusel kõikidest Piletilevi kassadest või internetist www.piletilevi.ee. Sooduspileti hind on 8.50 eurot (täishind 10 eurot). Soodushind kehtib kuni neljale piletile.
Lisainfo tel 666 0030 või piletid@jazzkaar.ee
Helkur külge ja särama
Kätte on jõudmas aasta pimedaim aeg, mil lisaks vähesele päevavalgusele halvendavad nähtavust ka vihmasajud ja udu, kujutades endast teepeenral kõndivale jalakäijale päev-päevalt üha tõsisemat ohtu. Odavaim elukindlustus on teadagi helkur, ja seda aitab ERGO ühes oma helkuritega politseinikel ka inimestele meelde tuletada - alates 29. septembrist ulatavad nad pimeduses kobajaile lahkelt helkuri, et nood end maailmale nähtavamaks saaksid teha. Helkur külge ja särama!
Loe edasi...
Teenust osutavad ERGO Insurance SE ja ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal. Tutvuge tingimustega aadressil www.ergo.ee, vajaduse korral pidage nõu ERGO spetsialistidega.
ERGO Facebook
ERGO koduleht