E-kontorisse

Menüü

Ärikliendi uudiskiri

16. oktoober 2014


*|MC:SUBJECT|*
ERGO ärikliendi uudiskiri

По-русски

Hea klient

Iga äri õnnestumiseks on lisaks heale ideele ja perfektsele teostusele vaja vältida ka ebaõnne. Oleme ERGO-s valmis koos Teiega välja selgitama Teie äri riskikohad ja pakkuma lahendusi, et ebaõnn saatuslikuks ei saaks. Tagame Teie äri rahalise kaitse nii väga ootamatute, näiteks töötajatega juhtuvate tööõnnetuste vastu, kui ka mõnevõrra sagedamini ette tulevate liiklusõnnetuste vastu.

1. oktoobrist 2014 jõustus uus liikluskindlustuse seadus. ERGO ärikliendi uudiskirjast leiate kindlasti kasulikku lugemist muutunud seadusandluse kohta. Samuti teeme ülevaate, milline on Teie kui tööandja vastutus töötajaga juhtunud tööõnnetuse korral ning kuidas oma riske sellisel juhul meie abiga maandada. Uudiskirjast leiate ka ülevaate viimasel aastal üsna rahutuks muutunud äripindade turust ja kinnisvaraturust laiemalt. Lisaks jagame näpunäiteid pisut spetsiifilisemast valdkonnast – korteriühistute majandamisest. Käime läbi teemad, millele pöörata tähelepanu enne korteriühistu kindlustuslepingu sõlmimist.

Usun, et igaüks leiab uudiskirjast midagi kasulikku. Oleme ka tulevikus Teie teejuhiks nii konkreetsetes kindlustusküsimustes kui ka riskide maandamise teemades laiemalt.

Head lugemist!

Alar Kiilmaa
korporatiivmüügi direktor
Tööandja vastutuskindlustus maandab Teie ettevõtte riske

Kõigil tööandjatel on kohustus tagada oma töötajatele ohutu töökeskkond. Hoolitseda tuleb nii selle eest, et töötajaid ei tabaks kutsehaigused kui ka selle eest, et tööõnnetusi ei juhtuks.
Loe edasi

Liikluskindlustusseaduse muudatus ärikliendi vaatest

Oktoobrist hakkab kehtima uus liikluskindlustuse seadus. Enamik muutusi puudutavad võrdselt nii era- kui äriklientidest sõidukiomanikke ja -kasutajaid, kuid kahju suuruse sõltuvust käibemaksust peavad uue seaduse valguses silmas pidama eeskätt äriettevõtted.
Loe edasi

Milleks korteriühistule kindlustus?

Nagu eramaja ja korterit, saab ka ühistuga kortermaju õnnetuste eest kindlustusega kaitsta. Esiteks selleks, et vältida suuri kulutusi tagajärgede likvideerimisel, teiseks selleks, et kindlustada oma seljatagune võimalike kolmandate osapoolte kahjunõuete eest.
Loe edasi

Domus Kinnisvara: parimad kohad suurte investorite jaoks on büroo- ja laopinnad

Enamik äripindade tehinguid tehakse üürisektoris ja ülekaalus on kindlasti bürooruumid. Klientide liikumine on stabiliseerunud ja aktiivsemad kliendid on endale juba uued bürooruumid leidnud. Üürimisel ollakse optimistlikult meelestatud ja tulevikku nähakse pigem positiivsena.
Loe edasi

Sügisjazzi piletid ERGO kliendile 15% soodsamalt!

Kutsume Sind osa saama Sügisjazzi kontserdist, kus esineb Hubert Dupont Jasmim Trio Prantsusmaalt. Kontsert toimub pühapäeval, 2. novembril kell 17 Kumu auditooriumis.
ERGO kliendile on kontserdipilet 15% soodsam.
Sooduspileteid saab osta erikoodi ERGO „sügis“ alusel kõikidest Piletilevi kassadest või internetist www.piletilevi.ee.
Sooduspileti hind on 8.50 eurot (täishind 10 eurot). Soodushind kehtib kuni neljale piletile.

Lisainfo tel 666 0030 või piletid@jazzkaar.ee
Teenust osutavad ERGO Insurance SE ja ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal. Tutvuge tingimustega aadressil www.ergo.ee, vajaduse korral pidage nõu ERGO spetsialistidega.
ERGO Facebook
ERGO koduleht