E-kontorisse

Menüü

ERGO kindlustab hommikul sissemagamisest sündivad kahjud

1. aprill 2016

ERGO alustab 1. aprillist kindlustuse pakkumist hommikul sissemagamise vastu. Maailmas ainulaadne kindlustusteenus koosneb kahest erinevast paketist, mis on spetsiaalselt välja töötatud ööbiku või karu tüüpi unega inimestele. Hommikul sissemaganuid toetab 24/7 avatud telefoniliin, kus eriväljaõppe saanud ERGO spetsialistid aitavad ümber planeerida kliendi päeva ja katavad möödapääsmatud kulud.

Ettevõtte juhi Tarmo Kolli sõnul on ERGO suurimaks tugevuseks ööpäevaringselt avatud kvaliteetne klienditugi, sest sissemagamise korral peab valmis olema absoluutselt kõigeks. “Oleme valmis ka olukorraks, kus ERGO klienditeenindaja peaks asendama unesegast klienti tööl või lastevanemate koosolekul,” selgitab Koll.

Soodsaimad paketid algavad 4,99-st eurost kuus. Kindlustusteenuse hinda mõjutab inimese varasem sissemagamise ajalugu, laste olemasolu ja töökoht.

Lähiajal on plaanis teenuste ringi veelgi laiendada, näiteks on väljatöötamisel positsioneeringusüsteem, mis aitab sissemaganud kliendi leida ka siis, kui ta ise oma asukohta öelda ei oska.