E-kontorisse

Menüü

Kodukindlustuse kampaania peaauhinna võitja on selgunud

17. detsember 2013

28.10-30.11.2013 toimus kodukindlustuse kampaania. Kampaania jooksul loosisime iganädalaselt välja vaheauhindasid, milleks oli 200 eurone gurmee valiku kinkekaart ning 10.12.2013 loosisime välja kodukindlustuse kampaania peaauhinna, milleks oli 4000-eurone Estraveli kinkekaart. Kõikide võitjatega on võetud ühendust.

Kliendid, kes võitsid vaheauhinna.

44 ndl   Liudmila M

45 ndl   Dmitri L

46 ndl   Reio R

47 ndl   Holger H

48 ndl   Mikk T

Õnnelik peaauhinna võitja on Aleksandra M.

Aleksandra tuli auhinnale järele Tammsaare ärikeskuse ERGO kontorisse 13. detsembril ja tema rõõm oli juba kaugelt näha. Esitasime talle ka mõned küsimused.

KAS OLITE KAMPAANIAST TEADLIK NING KAS VÕIT TULI ÜLLATUSENA VÕI OOTASITE SEDA?

Kampaaniast sain teada alles kontoris, kui tulin pakkumist küsima. Seal oli kampaania plakat ja ka teenindaja pööras kampaaniale tähelepanu. Ma ei ole enne midagi võitnud. Selleks, et võita, peab ju pileti ostma. Võit oli üllatus, kuigi ma ootasin seda väga – „pilet“ sai ju ostetud.

KAS OLETE JUBA MÕELNUD, KELLEGA JA KUHU SELLE RAHA EEST REISILE LÄHETE?

Ei ole veel jõudnud mõelda, kuhu minna. Valikuid on palju, mulle meeldib näiteks Iisrael. Reisile lähen arvatavasti mehe ja tütrega.

MIS ON SIIANI OLNUD TEIE KÕIGE KAUGEM REIS?

Olen käinud Kreekas ja Prantsusmaal, kaugemal mitte.

MIKS OTSUSTASITE VÕTTA KODUKINDLUSTUSE JUST ERGOST?

Sain pakkumise ka teisest kohast, aga ERGOsse tulin just seepärast, et siin olid tekstid ja tingimused vene keeles, millest ma saan kõige paremini aru. Teenindaja seletas mulle tingimused ja lepingu ära ja ma teadsin, mida ostan.

Palju õnne veelkord kõikidele võitjatele!