Kuidas on hooaeg läinud jalgrattur Aksel Nõmmelal?

16. november 2018

ERGO Noore sportlaste stipendiaatidel on seljataga järjekordne hooaeg. Järgnevatel nädalatel jagame nende emotsioone lõppevast spordiaastast.

"Minu aasta läks edukalt! 

Rahvusvahelistelt võistlustelt saavutasin ühe võidu ja neli poodiumikohta! Suutsin Eestit esindada täitsa edukalt ka EM'i grupisõidus. Koht oli küll 22., kehvem kui eelmise aasta 7., kuid rada oli raskem ning kaasvõistlejate tase isegi tugevam kui mullu, mistõttu jäin selle võistlusega peaaegu, et sama rahule kui eelmisel aastal. 

Tänu ERGO stipendiumile käisin suve keskel mäestikulaagris. Parim sportlik vorm oligi mul pigem hooaja teises pooles ehk näha oli, et see tõi mulle edu! Nii mu võit kui ka kõik poodiumikohad tõid vägevaid emotsioone, kuid eriti võimas oli 2. koht 1. kategooria profivõistlusel Antwerp Port Epic, mis oli ka selle poolest eriline maanteerattavõistlus, et rohkem kui kolmandik trassist sõideti hoopis munakivil või kruusal. 

Uuel aastal liitun kõrgema taseme Belgia profitiimiga WB Aqua Protect Veranclassic, tänu millele saan hakata osa võtma ka maailma kõige kõrgema tasemega maanteeratta ühepäevavõistlustest, eriti Belgia kevadistest klassikutest! Ootan juba huviga!"

Soovime Akselile edu!