Kodukindlustuse kampaaniapakkumine 1 - 20. juuni 2021

Oled mõelnud enda kodu kindlustamise peale? Nüüd on aeg selleks õige, sest kui kindlustad kodu ERGOs hiljemalt 20. juunil, saad sama raha eest kaks korda suurema koduse vara kaitse! 

Näiteks, kui valid koduse vara kindlustussummaks 20 000 eurot, siis kohaldub selle kindlustuskaitse eest makse, mida muidu arvestatakse 10 000 euro suuruse koduse vara kaitse eest. 

Enda koduste asjade kindlustamine annab Sulle meelerahu. Koduse vara kindlustamine on oluline, sest kui näiteks esineb ulatuslik veeleke või puhkeb tulekahju, siis kahju ei kanna mitte üksnes maja või korter, vaid samamoodi võivad hävineda seal olevad asjad. Koduse vara kindlustuskaitsega on kindlustatud sinu mööbel, kodutehnika, riided, jalgratas, aiatehnika jms. 

Lisaks on automaatselt kindlustatud sinuga Euroopa Liidus reisil kaasas olevad esemed 2000 euro ulatuses - sülearvuti, fotoaparaat, telefon jms.  

Küsi kodukindlustuse kampaaniapakkumist ERGO infotelefonil 610 6500, e-maili teel info@ergo.ee, ERGO esindusest või oma haldurilt. 

Loe kampaania tingimusi SIIT