< Musta reede nädala pakkumine | ERGO kindlustus

Musta reede nädala pakkumine

Must reede on aeg, mil paljud inimesed massiliselt ostlema hakkavad. Tihtipeale ka eesmärgita ja mõtlematult. Kauplused ja teenusepakkujad teevad enneolematuid pakkumisi ja ostuhullus võtab maad. Soovitame siiski oma ostud läbi mõelda ja valida hoolikalt. Valiku kriteeriumiks võiks olla ostu kasulikkus pikemas perspektiivis. Et sellest oleks ka tegelikult kasu või rõõmu kauemaks, kui vaid päevaks või paariks. Kui tunned, et Sinulgi hakkab poodlemine käest ära minema, tee midagi pere või sõpradega või mine koeraga jalutama. Tuuluta pead ja mõtle oma ostud läbi!

Ostuhulluses tasub meeles pidada ka turvalisust: kas saad kauba, mille valisid?; kas saad selle lubatud hinnaga?; kas kaup on kvaliteetne? jne. Eriti tähelepanelik tasub olla veebiostude puhul.

  • Esmatähtis on kontrollida, ega valitud pood pole Tarbijakaitse mustas nimekirjas. Seda saad vaadata SIIT.
  • Samuti soovitame salvestada ostetava toote e-poe ekraanipilt, et vajadusel oleks hiljem tõendusmaterjal.

Loodame, et Sul muresid ei teki, aga õigusabi võib meil kõigil vaja minna ja teadaolevalt on juriidilise abi hinnakiri päris kõrge. Mõistlik oleks end kaitsta ja sõlmida õigusabikulude kindlustus. Nii tagad igapäevase juriidilise konsultatsiooni võimaluse telefoni teel või suuremate murede korral juristi end esindama. Kõik see vaid alates 9 eurost kuus. Oleme lahendanud korduvalt juhtumeid, kus e-poest tellitud toote värv on vale või näiteks vanni „poolsus“ teine jne. Selliseid juhtumeid ikka jagub.

Musta reede nädalal – 20.11–26.11.2023 – on Sul võimalus oma kaarte duubeldada ehk lisada oma kindlustuslepingusse elukaaslane või abikaasa tasuta. Nii on teil mõlemal kehtiv õigusabi olemas.

Küsi pakkumist


Kampaania tingimused

1. Musta reede kampaaniat viib läbi ERGO Insurance SE (10017013).
2. Kampaania raames kutsutakse üles sõlmima ERGO õigusabikulude kindlustust üheks aastaks kampaaniapakkumisega teine täiskasvanu (abikaasa või elukaaslane) lepingusse tasuta.
3. Kampaania perioodiks on 20.11.2023–26.11.2023 (k.a).
4.   Kampaania raames soodustuse saamiseks peab täitma alljärgnevaid kõiki tingimusi:
  4.1 eelneva 90 päeva jooksul ei ole kliendil olnud kehtivat õigusabikulude kindlustuse lepingut ERGOs;
  4.2 leping kehtib 1 aastase perioodi lõpuni.
5. Aasta möödudes saab lepingut pikendada järgmiseks perioodiks täishinnaga. Pikendamisel on võimalik jätkata tasumist kuumaksetena.
6. Esimese aasta jooksul lepingus tehtavad muudatused (nt riski lisamine - kinnisvara, sõidukid) toimuvad täishinnaga.
7. Kõikide kampaaniaperioodil laekunud sooviavalduste esitajatega võetakse kindlustushuvi väljaselgitamiseks ühendust esimesel võimalusel aga hiljemalt 27.11.2023.
8. Tutvu kindlustustingimustega (https://www.ergo.ee/ergo/tingimused-ja-vormid/tingimused) ja vajadusel konsulteeri asjatundjaga.