< Räägi meile OMA kodust ja autost | ERGO kindlustus

Räägi meile OMA kodust ja autost

Kas elad korteris või majas? On Sul lapsed, lemmikloom või naudid hetkel vaid iseenda seltsi? Kas armastad nädalavahetusel oma nelikveolisega põigata seenemetsa või on Sinu raudratsu mõeldud pigem pilke püüdma linnatänavatel?

Igal juhul on Sinu elu, pere ja vara eriline, kallis ja oluline. Ning meie soov on tagada Sulle kindlustunne, et kui midagi juhtub, saab kindlustuse abiga kõik uuesti korda. Kiiresti, sest pooled juhtumitest lahendatakse ERGO kindlustuses vaid 1 päevaga ja kliendikeskselt, sest hüvitatud saab keskmiselt 97 kahju 100st.  Aga veel enam - meile on tähtis, et Sa ei maksaks millegi ebavajaliku eest, kuid ERGO pikaajalisele kindlustuskogemusele tuginedes saaksime maandada just Sinu elustiiliga seonduvad riskid. 

Kodukindlustuse puhul pole tähtis vaid eluruumi taastamisväärtus, vaid piisav kaitse ka Sinu kodus ja Sinuga kaasas olevatele asjadele. Või näiteks kindlustunne, et veeavarii korral ei tule Sinul kinni maksta alumise naabrimehe korteri remonti.

Sõiduki puhul pole jällegi linnainimesel mõistlik valida haagise või suuruluki ehk põdrakaskot, maal elades on need aga elementaarsed.

Iga inimene on eriline ja usume, et jututeemasid meil jätkub!

Kui omad ERGOs kolme aastast kindlustust, on ka Sinu omavastutus kahju korral 100 eurot soodsam.

Räägime lähemalt ning saame koos otsustada, kas Sinu riskiprofiiliga oleks mõistlik kolmik näiteks kodu-, kasko- ja liikluskindlustus või eelistad autovaba elu ja pigem oleks mõistlik kodukindlustusele lisaks mõelda õnnetuse ja õigusküsimustega seonduvatele ohtudele. Loe lähemalt omavastutuse soodustusest.

Võta meiega ühendust

 
 

Loomulikult saab hea kindlustuslepingu sõlmida ka ERGO veebis, kuid päris rätsepaülikonna õmblemiseks nõustame Sind hea meelega personaalselt. Just ERGO kindlustus on Dive 2022. aasta valdkonnauuringu alusel kõige parema teenindustasemega kindlustusselts Eestis, seega teeme seda hästi ja rõõmuga. Kuulame Sind „päris“ kontorites üle Eesti, nõustame telefonitsi 610 6500 ja esimesena Eestis pakub ERGO ka veebinõustamist. See mugav Teamsi-põhine lahendus ei nõua sisselogimist ega keskkonnavaenulikku kohaletulekut, teemadest saab hea visuaalse ülevaate ja kohe saad ka lepingu sõlmida.


Veebinõustamise broneerimine

3 ERGO kodukindlustuse põhieelist: 

  • 24/7 tasuta ERGO Koduabi – aitame suuremate ja väiksemate probleemide korral, olgu selleks veeavarii või tuppa ununenud võtmed
  • pakume tasuta õigusnõustamist koduga seotud juriidilistes küsimustes
  • katame õnnetuse järgselt ajutise elukohaga seotud kolimis- ja üürikulud

    Loe lähemalt ERGO kodukindlustusest.


Arvutan makse

 
 

3 ERGO kaskokindlustuse põhieelist:

  • 24/7 tasuta ERGO Autoabi kogu Euroopas - oleme abiks liiklusõnnetuse järgselt, aga aitame ka siis, kui auto käima ei lähe või on otsa lõppenud kütus
  • pakume remondiperioodi ajaks asendusautot, mille otsime Sulle ise ja rakendame Sinu autoga samasuurt omavastutust
  • ERGO kasko on paindlik - maksad vaid nende kaitsete eest, mida päriselt vajad

    Loe lähemalt ERGO kaskokindlustusest. 


Arvutan makse