E-kontorisse

Menüü

Ärikliendile

Töö ja sellega seotu on oluline osa meie elust. Töö annab võimaluse argipäevaga toime tulla. Ettevõtte rajaja või juhina tahad teha kõik, et äri edeneks. Tunned vastutust ka oma töökaaslaste ees. On siiski olukordi, mis tekivad Sinust sõltumatult. Sa ei suuda kõike suunata ega juhtida. Oma vastutust saad jagada kindlustusega. Kindlustus suudab ettenägematust rahaliselt leevendada ja võimaldab Sul argipäevaga turvalisemalt toime tulla.

ERGOst saad kõik ärikliendile vajalikud kindlustusteenused. Vali vasakult Sind huvitav teema ja loe edasi. Kui Sul tekib lisaküsimusi, võta palun ühendust ärikliendi halduriga, kelle kontaktid leiad siit.
Image: /photos/2014-img-12.jpg

Varakindlustus

Ettevõtte varakindlustus võimaldab kindlustada hooneid, hoonete siseviimistlust, rajatisi, inventari, seadmeid, masinaid, toorainet, pool- ja valmistoodangut ning kaupa. Kindlustuslepingu sõlmimisel arvestatakse kindlustusvõtja soove ja valitud kindlustusriske.

Image: /photos/arikliendile-vastutus.jpg

Vastutuskindlustus

Igapäevases töös oleme õiguslikes suhetes klientide ja koostööpartneritega. Võib juhtuda, et toote või teenuse kasutamine toob kaasa kahjunõude. Kahju korral on isikul seadusest tulenev õigus nõuda selle hüvitamist. Vastutuskindlustus katab kolmandale isikule tekitatud isiku- ja varakahjud.

Image: /photos/arikliendile-korteriyhistu.jpg

Korteriühistu-
kindlustus

Korteriühistu varakindlustus pakub võimaluse kindlustada hooneid ja rajatisi, vastutuskindlustus katab kolmandale isikule tekitatud isiku- ja varakahjud seadusest tulenevalt ning kui lepinguga on valitud vastav kaitse, siis ka korteriühistu liikmetele tekitatud kahju.

Image: /photos/tooandja-ravikindlustus.jpg

Tööandja ravikindlustus

ERGO pakub nii suurtele kui ka väiksematele ettevõtetele võimalust sõlmida oma töötajatele eraravikindlustuse leping. Tööandja ravikindlustus täiendab riiklikku ravikindlustust ja on hea lisaväärtus töötaja motivatsioonipaketis. Lepingu sõlmimine on tööandja ja töötaja jaoks kiire ja lihtne.

Image: /photos/arikliendi-kasko.jpg

Kaskokindlustus

Igale Eestis registreeritud sõidukile on liikluskindlustus kohustuslik. Sellega hüvitatakse kannatanu kahjud. Eestis ei pea liikluskindlustuse poliisi paberil kaasas kandma.

Image: /photos/arikliendile-soiduk.jpg

Liikluskindlustus

Igale Eestis registreeritud sõidukile on liikluskindlustus kohustuslik. Sellega hüvitatakse kannatanu kahjud. Eestis ei pea liikluskindlustuse poliisi paberil kaasas kandma.

Image: /photos/arikliendile-veos.jpg

Veosekindlustus

Veosekindlustus pakub võimaluse kindlustada punktist A punkti B veetavaid kaupu. Erikokkuleppel kindlustame ka veoseid, mis ei ole ostu-müügi tehingu objekt. Nii näiteks kindlustame kindlustusvõtja enda omanduses olevaid kaupu, mida ta veab ühest kohast teise: näituse eksponaadid, kolimise puhul isiklikud asjad jne.

Image: /photos/arikliendile-seadmed.jpg

Elektrooniliste seadmete kindlustus

Elektrooniliste seadmete kindlustus pakub võimaluse kindlustada arvuteid, andmetöötlusseadmeid, meditsiinitehnikat, telekommunikatsiooniseadmeid, mõõtmis- ja katseaparatuuri, videokaameraid ja muud filminduses kasutatavat aparatuuri, video- ning heliaparatuuri, kontoritehnikat jpm.