Kindlustused kaubandusettevõtetele

Kaubandussektoris võib ette tulla erinevaid ootamatuseid, mis võivad Sinu ettevõttele maksma minna väärtuslikku aega ja raha. Näiteks võib kaup saada laos või kaupluses kahjustada või isegi hävida. Samuti on võimalik, et kahju tekib hoonele või seadmetele – näiteks vee- või tulekahju tõttu. Need on riskid, millega seisab silmitsi iga kaubanduse ja ladustamise valdkonnas tegutsev ettevõte. Selleks, et nende riskidega paremini toime tulla, soovitame sõlmida kindlustuslepingu. Nii saad Sina keskenduda oma ettevõtte põhitegevusele ning riskide maandamine jääb ERGO ülesandeks.

Aitame leida parima lahenduse! 

Ärikliendi kindlustuslahendused vajavad terviklikku vaadet. Selleks, et Sinu ettevõte saaks kõikide võimalike riskide vastu õiges mahus kaitstud, tulevad appi meie professionaalsed ärikliendi konsultandid. Leiame just Sinu ettevõtte vajadusi silmas pidades kõige õigemad kindlustuslahendused. Võta meiega ühendust ja maandame Sinu riskid!

Soovin konsultatsiooni

Millised riskid võivad realiseeruda?

Kaubanduses tegutsev ettevõte seisab silmitsi mitmete riskidega. Järgnevalt mõned näited levinumatest kindlustusjuhtumitest.

Kaubanduskeskuses puruneb veetoru

Veekahjud on üheks levinumaks riskiks ning kaubanduskeskuses võib purunenud toru tagajärjel saada kahjustusi müügipinnad, nendes olev kaup ja sisustus. Samuti ei saa kauplus sel juhul jätkata igapäevast majandustegevust, mistõttu jääb tulu teenimata, kuid püsikulusid, nagu laenud ja palgad, tuleb jätkuvalt katta.

Leiab aset murdvargus

Sinu kaup on hinnaline ja seda teavad kahjuks ka pikanäpumehed. Öised murdvargused ei ole veel minevikku jäänud ning varaste saagiks võib lageda laos või poelettidel olev kaup – näiteks mobiiltelefonid. Olme-elektroonikale lisaks ahvatleb neid ka kõik muu väärtuslik: seadmed, tööriistad, riided, kosmeetika jne.

Laoriiulite kukkumine

Kuigi laos valitseb reeglina kord, juhtub ka seal kahjuks õnnetusi. Näiteks sõidab laotöötaja tõstukiga riiulile otsa. Selle tulemusena võib ümber kukkuda veel teisigi riiuliridasid ning kõik see kahjustab hoiustatavat kaupa.