Kindlustused kinnisvarahoolduse ettevõtetele

Kinnisvara korrashoiuteenuse raames võib ettevõtte teostada näiteks koristus- ja puhastusteenust, territooriumi heakorratöid ja lihtsamaid hooldustöid. Nende tööde käigus võib juhtuda nii mõndagi: näiteks äsja pestud libedal põrandal võib juhtuda tööõnnetusi või saab koristamise käigus viga kolmanda isiku vara. Nende riskidega seisab silmitsi pea iga kinnisvara korrashoiuga tegelev ettevõte. Selleks, et nende riskidega paremini toime tulla, soovitame sõlmida kindlustuslepingu. Nii saad Sina keskenduda oma ettevõtte põhitegevusele ning riskide maandamine jääb ERGO ülesandeks.

Aitame leida parima lahenduse! 

Ärikliendi kindlustuslahendused vajavad terviklikku vaadet. Selleks, et Sinu ettevõte saaks kõikide võimalike riskide vastu õiges mahus kaitstud, tulevad appi meie professionaalsed ärikliendi konsultandid. Leiame just Sinu ettevõtte vajadusi silmas pidades kõige õigemad kindlustuslahendused. Võta meiega ühendust ja maandame Sinu riskid!

Soovin konsultatsiooni

Millised riskid võivad realiseeruda?

Kinnisvara korrahoiuga tegelev ettevõte seisab silmitsi mitmete riskidega. Järgnevalt mõned näited levinumatest kindlustusjuhtumitest.

Õnnetused puhastustöödel

Puhastusteenuste pakkumine tundub lihtne ja ohutu, kuid väikesest veast võib ka siin kujuneda suur kahju. Näiteks võib hooletu koristaja põrandapesumasinaga otsa sõita kaubanduskeskuse fuajees paiknevale müügiletile. Halvemal juhul võivad viga saada nii lett kui selle taga seisnud müüja, mis omakorda tähendab kopsakat hüvitussummat.

Kukkumised hooldustööde käigus

Tihti tähendab kinnisvarahooldus tegelemist nii lumekoristuse kui puhastustöödega katustel, fassaadidel, rõdudel. Enamasti nõuavad sellised tööd eraldi väljaõpet ja spetsiaalset ohutusvarustust, kuid õnnetus ei hüüa tulles ka hea ettevalmistuse korral. Nende tööde käigus võib seega realiseeruda oht töötaja enda tervisele, kuid pahatihti tekitavad kahjusid ka kukkuvad esemed. Näiteks labidas kukub alumisel tasapinnal asuva katuseakna või rõdupiirde katki.