Kindlustused tervishoiuettevõtetele

Ettevõtetel, mis tegelevad inimeste elu ja tervisega, lasub suur vastutusekoorem. Seega võib tervishoiuteenust pakkuval ettevõttel ette tulla hulgaliselt riske, mille hilisem hüvitamine võib kasvada ootamatult mahukaks nii aja kui rahanumbrite vaates. Tervishoiuasutustes paikneb palju väärtuslikku tehnikat, mis võib hävineda või langeda varaste küüsi. Samuti võib esineda meditsiinitöötajate erialalisest eksimusest tekkinud kahju patsientidele. Need on riskid, millega tuleb arvestada. Selleks, et nende riskidega paremini toime tulla, soovitame sõlmida kindlustuslepingu. Nii saad Sina keskenduda oma ettevõtte põhitegevusele ning riskide maandamine jääb ERGO ülesandeks.

Aitame leida parima lahenduse! 

Ärikliendi kindlustuslahendused vajavad terviklikku vaadet. Selleks, et Sinu ettevõte saaks kõikide võimalike riskide vastu õiges mahus kaitstud, tulevad appi meie professionaalsed ärikliendi konsultandid. Leiame just Sinu ettevõtte vajadusi silmas pidades kõige õigemad kindlustuslahendused. Võta meiega ühendust ja maandame Sinu riskid!

Soovin konsultatsiooni

Millised riskid võivad realiseeruda?

Meditsiinivaldkonnas tegutsev ettevõte seisab silmitsi mitmete riskidega. Järgnevalt mõned näited levinumatest kindlustusjuhtumitest.

Seadmete rikked

Kaasaegne meditsiin tugineb tipptehnikale, mis teadupärast pole soodsate killast. Samas võib näiteks asutuses paikneva kliimaseadme rike põhjustada kondensatsioonivee lekke, mis rikub kalli aparatuuri või ravimid.

Voolukatkestus haiglas

Tänapäevane tehnika on väga tundlik ning voolukatkestuse tulemusena tekkiv ülepinge võib meditsiiniseadmed üsna kergesti rivist välja lüüa. Samuti võivad elektrikatkestuse tõttu jääda tegemata plaanilised protseduurid.

Ravivigade esinemine

Esineb juhtumeid, kus patsiendi elu ei suudeta päästa tehtud ravivea tõttu. Näiteks ei tuvastatud mammograafia käigus kasvajat, mistõttu ei suudetud panna patsiendile õigeaegselt diagnoosi. Kasvaja hilises staadiumis tekkisid seetõttu patsiendile olulised lisakulud ning patsiendi surma järel tuli välja maksta matusekulud ja hüvitised alaealistele lastele.