< Kindlustused tööstusettevõttele | ERGO kindlustus

Kindlustused tööstusettevõttele

Tootmissektor on oma mitmekülgsuse tõttu tegevusala, kus ootamatused tähendavad suuri finantsriske ning kahjudega tegelemine röövib lisaks rahale ka ettevõtja väärtuslikku aega. Levinud riskid on tootmiskompleksile, -seadmetele ja kaubale tekkinud kahjud (näiteks tulekahju, veekahju, tormikahjud), äritegevuse katkemine ja tööõnnetused. Selleks, et nende riskidega paremini toime tulla, soovitame sõlmida kindlustuslepingu. Nii saad Sina keskenduda oma ettevõtte põhitegevusele ning riskide maandamine jääb ERGO ülesandeks.

Aitame leida parima lahenduse! 

Ärikliendi kindlustuslahendused vajavad terviklikku vaadet. Selleks, et Sinu ettevõte saaks kõikide võimalike riskide vastu õiges mahus kaitstud, tulevad appi meie professionaalsed ärikliendi konsultandid. Leiame just Sinu ettevõtte vajadusi silmas pidades kõige õigemad kindlustuslahendused. Võta meiega ühendust ja maandame Sinu riskid!

Soovin konsultatsiooni

Millised riskid võivad realiseeruda?

Tootmissektoris tegutsev ettevõte seisab silmitsi mitmete riskidega. Järgnevalt mõned näited levinumatest kindlustusjuhtumitest.

Tootmisprotsessi ajal saavad kahjustada hooned ja seadmed

Tootmise käigus võib puhkeda tulekahju, esineda veekahjusid ning torm võib kahjustada tootmishoonet. Näiteks võib süttida tootmisliin, mille tulemusena saab kahju tootmishoone ja seadmed ning selle tulemusena katkeb äritegevus. Samuti võib kauba laadimisel viga saada nii kaup kui kaubale järele tulnud klient. Tootmise käigus võib õnnetus juhtuda ka töötajaga.

Peale toote üleandmist ilmnevad tootevead

Võib juhtuda, et tootmisprotsessi käigus on tehtud vigu, mis mõjutavad toote kvaliteeti ja seetõttu võib müüdud toode tekitada kahju omakorda selle kasutajale. Näiteks kui müüdud külmutatud marjad osutuvad riknenuks, põhjustavad need kahju ka marju kasutanud jogurtitootjale, kelle toodang ei vasta seetõttu enam müügistandarditele. Samuti võib näiteks mööblitootja kummut olla valesti disainitud, mille tulemusena osutub see ohtlikuks kummuti ostnud kliendile.