< Kindlustused üritusturundus- ja meelelahutusettevõtetele | ERGO kindlustus

Kindlustused üritusturundus- ja meelelahutusettevõtetele

Meelelahutussektoris tegutsevatel ettevõtetel esineb riske, mille ennetamine võib üle jõu käia ka kõige loomingulisematel korraldajatel. Samas võivad need ootamatused tagantjärele tähendada suuri hüvitussummasid ja rohkelt väärtuslikku aega. Näiteks võib ürituse ajal puhkeda tulekahju ning esinejad ja külastajad sattuda õnnetusse. Selleks, et nende riskidega paremini toime tulla, soovitame sõlmida kindlustuslepingu. Nii saad Sina keskenduda oma ettevõtte põhitegevusele ning riskide maandamine jääb ERGO ülesandeks.

Aitame leida parima lahenduse! 

Ärikliendi kindlustuslahendused vajavad terviklikku vaadet. Selleks, et Sinu ettevõte saaks kõikide võimalike riskide vastu õiges mahus kaitstud, tulevad appi meie professionaalsed ärikliendi konsultandid. Leiame just Sinu ettevõtte vajadusi silmas pidades kõige õigemad kindlustuslahendused. Võta meiega ühendust ja maandame Sinu riskid!

Soovin konsultatsiooni

Millised riskid võivad realiseeruda?

Ürituste korraldajad seisavad silmitsi mitmete riskidega. Järgnevalt mõned näited levinumatest kindlustusjuhtumitest.

Nõuded rahvusvaheliste ürituste korraldamisel

Rahvusvaheliste ürituste korraldamisel võib tulla ette väga erinevaid nõudeid rahvusvaheliste katuseorganisatsioonide ja esinejate agentuuride poolt, kes esitavad spetsiifilisi nõudeid näiteks vastutuskindlustuse osas.

Tulekahjuoht kontsertidel

Tules võib hävida osa lavatehnikast või saada kahjustada esinemishoone. Tulekahju tõttu võib pealtvaatajate seas tekkida paanika, millest tulenev rahva tunglemine võib kaasa tuua vigastusi ka inimestele, mille eest peab vastutuse võtma korraldaja.

Ootamatused spordivõistlustel

Kui on koos palju inimesi, suurenevad ka riskid. Näiteks võib rattarallil joosta rajale pealtvaataja koer, mis päädib grupikukkumisega. Seetõttu võivad viga saada kümned ratturid. Ratturite tervisekahjustustega seotud kulud tuleb kanda rattavõistluse korraldajal.

Ilmastikust tingitud probleemid

Tihti toimuvad üritused vabas õhus. Näiteks võib välilaadal tõusta tormituul ja selle tulemusena rebeneda laadatelgi kinnitused. Telgi õhulend võib lõhkuda ka teisi lette ja vigastada külalisi. Tulemuseks on varaline kahju laadal osalejatele ja vigastused laadakülalistele, mis tuleb hüvitada.