< Elukindlustus+ | ERGO kindlustus

Elukindlustus+

ERGO Elukindlustus+ on uut liiki kindlustus, mis pannakse kokku paindlikult Sinu ja Su pereliikmete vajadusi arvestades. Elukindlustus+ aitab esmalt Sind ennast, kui tervis alt veab. Vähi või muu raske haiguse või õnnetuse tõttu võib tekkida olukord, kus töövõime väheneb ja see omakorda kahandab ka sissetulekut. Kuid arved ja laenud-liisingud vajavad maksmist, taastusravi või hooldajateenus on kulukas ning Sulle olulised inimesed vajavad ka rahalist toetust. Elukindlustus+ on nagu pusle, mille kokkupanekul saad ise valida vajalikud kindlustuskaitsed ja -summad ning mille tükikestest moodustub tervikpilt. Elukindlustus+ on turvatunne Sulle ja Su perele.

VAATAN VIDEOT

ERGO Elukindlustus+ võimalused

Elukindlustus Õnnetus ei hüüa tulles, aga tegelikult murravad meid maha siiski rasked haigused. Elukindlustus aitab Su pereliikmetel argimuredega toime tulla olukorras, kus Sind enam ei ole. Elukindlustuslepingut saad sõlmida lausa kuni 75. eluaastani ning hüvitist makstakse haiguse või õnnetuse tagajärjel saabunud surmajuhtumi korral  
Vähikindlustus  Vähidiagnoosi saab Eestis aastas ligi 10 000 inimest. Moodne meditsiin on haigusele julgelt vastu astunud, kuid raviteekond on siiski raske. Vähikindlustus aitab Sul pärast diagnoosi saamist kohe paranemisele keskenduda. Lepingut saad sõlmida vanuses 18–64 ja kindlustuskaitse laieneb ka Sinu alaealistele lastele alates nende sünnist. Loe vähikindlustusest rohkem siin. 
Kriitiliste haiguste kindlustus Haigused käivad kahjuks mööda inimesi ning paranemine tõsisest terviserikkest või toimetulek eluohtliku haigusega on piisavalt keeruline ka ilma muude kohustusteta. Kriitiliste haiguste kindlustuse puhul saad valida, kas kindlustada end vähi ja 3 kriitilise haiguse või vähi ja tervelt 38 levinuima kriitilise haiguse vastu. Lepingut saad sõlmida vanuses 18–64 ning maksimaalselt 300 000 euro väärtuses.
Laste kriitiliste haiguste kindlustus  Lapsevanema suurim soov on kaitsta oma last kõigi maailma murede eest. Kahjuks pole see alati võimalik, kuid elukindlustusleping annab Sulle vähemalt südamerahu ja lubab kõige raskemal ajal keskenduda lapse paranemisele. Laste kriitiliste haiguste nimistusse on lisatud 14 enim levinud kriitilist haigust ning lepingut saad sõlmida 2–17 aasta vanustele lastele kindlustussummas kuni 100 000 eurot.
Puuduva töövõime kindlustus Õnnetus või haigus võib röövida töövõime,  selle ulatuse määravad Eesti Töötukassa eksperdid. Kindlustus tuleb appi, kui töövõime puudumine on määratud vähemalt 12 järjestikuseks kuuks ning selle põhjuseks on kindlustusperioodil esmakordselt avaldunud ja meditsiiniliselt tõendatud haigus või kehavigastus. Lepingut saad sõlmida vanuses 18–64 ning valitud elukindlustussumma ulatuses. Hüvitise väljamaksmine ei vähenda elukindlustuskaitset.
Haiglapäevaraha kindlustus Keegi meist ei taha haiglavoodisse sattuda, kuid raskemast õnnetusest või haigusest paranemiseks pole tihti teist teed. Esimesena Eestis saad ERGOst valida haiglapäevaraha kindlustuse ehk hüvitise haiglas viibitud päevade eest. Kindlustusjuhtumiks on viibimine haiglas pidevalt vähemalt 24 tundi meditsiiniliselt põhjendatud ravil. Lepingut saad sõlmida vanuses 0–69 ning haiglapäevaraha makstakse maksimaalselt 182 päeva aastas
Õnnetusjuhtumikindlustus Elukindlustus+ lepingus Õnnetusjuhtumikindlustusega saad valida kindlustuskaitse invaliidsushüvitise (püsiv puue), surmajuhtumi hüvitise, traumahüvitise, päevaraha ja täiendava meditsiinilise abi saamiseks.

Miks kindlustada ERGOs

 • Uus ja paindlik elukindlustus, mis vastab Sinu personaalsetele vajadustele
 • ERGOs saad ühe lepinguga kindlustada kogu oma pere
 • Ainult ERGOs saad kindlustada ka lapsi alates teisest eluaastast kuni 14 kriitilise haiguse vastu
 • Täiskasvanutele pakume väga laia kindlustuskaitset, mis hõlmab kuni 38 kriitilist haigust
 • Elukindlustuskaitsega lepingu saad sõlmida juba alates lapse sünnist
 • Pakume võimalust kindlustussumma iga-aastaseks proportsionaalseks vähenemiseks, sama moodi nagu on laenukindlustusel
 • Esimesena Eestis saad valida haiglapäevaraha hüvitise, mida maksame kuni 182 haiglapäeva eest

SOOVIN NÕUSTAMIST

Kuidas valida kindlustussummat? 

Soovitame valida kindlustussumma suuruseks Sinu 1-3 aasta sissetuleku, et see kataks vähemalt 1-3 aasta finantskohustused ja kulud. See on periood, mille jooksul on haigusest taastumiseks kõige olulisem saada õigeaegset ja piisavat taastusravi. Samuti oled pere uue olukorraga harjunud ja võimeline tegema edasisi otsuseid. Soovi korral võid kindlustussummat suurendada oma olemasolevate kohustuste võrra- nii ei jää need pärast haigust Sinu või Sinu lähedaste kanda. Samuti kui näed, et kindlustusmaksed on Sinu jaoks üle jõu käivad, siis vali summa, mille maksed on jõukohased, sest keerulises olukorras on iga rahaline toetus abiks.

Hea teada!

Olenevalt Sinu valitud kindlustuskaitsest ja selle suurusest on Sul või Sinu lähedastel võimalik kasutada kindlustushüvitist, et:
 • tasuda taastusravi eest
 • tasuda finantskohustusi
 • katta pere igapäevakulutusi
 • maksta hooldajale

Elukindlustuse korduma kippuvad küsimused

Kuidas aitab kriitiliste haiguste kindlustus?

Milline on elukindlustuse ja õnnetusjuhtumikindlustuse erinevus (surmajuhtum)?

Milline on elukindlustuse ja õnnetusjuhtumikindlustuse erinevus (mitte surmajuhtum)? 

Kas viirused sh. koroonaviirus on kindlustusega kaetud? 

Tutvu tingimustega.