ERGO pakub ainsa kindlustusseltsina Eestis reisikindlustust, millega ei pea Sul reisitõrke korral olema vaba raha piletite, transpordi ega majutuse jaoks. Helista ükskõik millisest maailma otsast tasuta reisiabi telefonile ja kõik saab korda. Reisiabi teenindab Sind ööpäevaringselt eesti keeles.

Reisiabi teenindajad

  • abistavad lennupiletite ümbervahetamisel või uute piletite soetamisel ning uue hotelli leidmisel;
  • annavad nõu, mida teha, kui pagas on kaduma läinud;
  • ühendavad vajaduse korral kõne ERGO kahjuabikeskusesse EuroAlarm, kes nõustab Sind vajaliku arstiabi leidmisel välisriigis või korraldab ravikulude tasumise.

Kahjujuhtumi korral helista

+372 633 3746

Veel kolm põhjust otsustamiseks

Miks valida ERGO reisikindlustus?

Vajaliku reisikindlustuse saad endale ise kokku panna. Vali sobivaim kindlustuspakett ja kindlustuskaitse!

  • Meditsiiniabikindlustus hüvitab hädavajalikud ravi- ja uuringukulud.
  • Reisitõrkekindlustus korvab reisi ärajäämisest või reisi katkemisest põhjustatud kahju.
  • Pagasikindlustus hüvitab kahju, mis on tekkinud pagasi vargusest, röövimisest, kaotsiminekust, kahjustumisest ja/või hilinemisest reisi ümberistumis- või sihtpunkti.
Sõlmi reisikindlustus

Kuidas me kliente reisiabiga aitasime? Näiteid elust enesest

Tõnis ei pääsenud Phuketist tagasi koju

Phuketi‒Stockholmi lend lükati edasi terve ööpäeva jagu. Esialgse lennuplaani järgi pidi Tõnis jõudma öösel Stockholmi ja sealt hommikuse lennuga Tallinnasse. Tegelikult jõudis ta Stockholmi alles järgmisel õhtul. Kuna samal päeval Stockholmi‒Tallinna lendu enam ei väljunud, pidi Tõnis Stockholmis ööbima. Reisiabi broneeris Tõnisele hotelli Stockholmis ja uue lennupileti Tallinna.

Tõnisele ei tekkinud mingit lisakulu.

Hambavalu lükkas reisi alguse edasi

Oksana pidi hommikul lendama Münchenisse, kuid ei saanud seda ägeda hambavalu tõttu teha. Ta käis arsti juures ja võttis seejärel ühendust Reisiabiga. ERGO reisiabi vormistas talle uue pileti ja õhtuse lennuga sõitis Oksana juba reisikaaslastele järele.

Oksana ei pidanud uue pileti eest juurde maksma.

Udu pidi nurjama reisi Sitsiiliasse

Mari pidi lendama Cataniasse Sitsiilia saarel, kuhu jõudmiseks tuli teha mitu ümberistumist. Nädal enne väljalendu sõlmis Mari ERGOs esialgu vaid meditsiiniabikindlustuse. Lepingu müüja soovitas tal osta ka reisitõrkekindlustus. Pärast mõtlemisaega otsustas Mari reisitõrkekaitse kasuks.

Et tegemist oli õige otsusega, veendus Mari juba esimesel lennul. Tallinna‒Riia lennuk ei saanud udu tõttu Riias maanduda ja Mari ei jõudnud jätkulendudele. ERGO Reisiabi uuris Mari sihtkohta jõudmise võimalusi ja tänu reisitõrkekindlustusele jõudis naine pärast Riias ööbimist järgmisel päeval Cataniasse. Reisiabi korraldas kõik muudatused Marile tasuta.

Terviserike oleks peaaegu toonud 46 000eurose arve

Kuueaastane Rasmus sattus Türgis ägeda soolepõletiku tõttu haiglasse. Järgmisel päeval poisi tervis halvenes ja ta viidi üle intensiivravisse, kus tal tuli olla kogu nädala.

Rasmuse ravi maksis üle 35 000 euro, lisaks veel eritranspordi (air ambulance) kulu ligi 21 000 eurot. Õnneks olid vanemad sõlminud meditsiiniabikindlustuse.

Kindlustus hüvitas Rasmuse ravikulud.