E-kontorisse

Menüü

ERGO


ERGO on üks juhtivatest kindlustusseltsidest Baltikumis, pakkudes terviklikku valikut nii vara- kui elukindlustuslahendustest. ERGO Baltikumi kindlustuspreemiad ulatusid 2016. aastal 206 mln euroni. Eelmisel aastal maksti klientidele Balti riikides välja 133 mln euro väärtuses hüvitisi. Eestis, Lätis ja Leedus usaldab ERGO Grupi teenuseid, teadmisi ning finantsilist stabiilsust üle 550 000 kliendi. ERGO tegutseb ka Valgevenes pakkudes teenuseid varakindlustusvaldkondades. 

Baltikumis tegutsevad ERGO ettevõtted kuuluvad ERGO Gruppi – ühte suuremasse kindlustusgruppi Saksamaal ja Euroopas. Grupp on esindatud rohkem kui 30 riigis üle maailma keskendudes Euroopa ja Aasia turgudele. ERGO kuulub maailma ühte suurimasse, 1880. aastal loodud edasikindlustuskontserni Munich Re.

Kes me oleme

ERGO pakub Eestis elu, tervise ja vara kindlustamist eraisikutele ja ettevõtetele, olles siinsel kahjukindlustusturul suuruselt teine selts.

ERGO Baltikumis

ERGO kaubamärki kandvad kahjukindlustus- ja elukindlustusseltsid tegutsevad kõigis Balti riikides, võimaldades teenindada kliente piiriüleselt ning teha tõhusat koostööd.