< Erakliendile | ERGO kindlustus

Erakliendile

ERGOst saad kõik erakliendile vajalikud kindlustusteenused. Kui Sul tekib lisaküsimusi, helista telefonil 610 6500 või saada meile e-kiri aadressil info@ergo.ee.

Liikluskindlustus

ERGO liikluskindlustuse lepinguga saab kaasa tasuta Liiklus+ puksiiriabi.

Kaskokindlustus

Otsusta ise, millist kaitset Sinu auto vajab! ERGO kasko paned ise kokku ja maksad vaid nende kaitsete eest, mida tegelikult vajad!

Kodukindlustus

ERGOs on võimalik kindlustada nii korter, maja, suvila kui ka maakodu. Lisaks saate juurde valida koduse vara ja vastutuskindlustuse ning kodukindlustuse lepinguga koos sõlmida soodsamatel tingimustel ka lemmikloomakindlustuse.

UUS! ERGO vähikindlustus

Vähikindlustus on abiks, kui on diagnoositud pahaloomuline kasvaja. Vähikindlustus ei vähenda haigestumise riski, kuid võimaldab võimalikult ruttu raviga alustada ning argimurede lahendamise asemel keskenduda vaid peamisele: oma tervisele.

Ravikindlustus

Vabatahtlik ravikindlustus sobib inimesele, kelle jaoks on oluline kiiresti arsti juurde pääseda - ERGO ravikindlustus muudab arstiabi kiiremini kättesaadavaks ning katab tasuliste raviteenuste kulud.

Reisikindlustus

Kindlustab muretu reisi. ERGO pakub ainsa kindlustusseltsina Eestis reisikindlustust, millega ei pea Sul reisitõrke korral olema vaba raha.


Sõiduki e-kindlustus

Sõiduki e-kindlustus on lahendus, mille abil arvutatakse liikluse- ja kaskokindlustuse makse sõiduki kasutamise põhjal. Nii võid kindlustuselt säästa kuni 100%!

Elu- ja õnnetusjuhtumikindlustus

Elu on ettenägematu ja haiguste ning õnnetuste eest ei ole keegi kaitstud. Kindlustuse eesmärk on olla Sulle ja Su perele rahaliseks toeks, kui Sind peaks tabama raske terviserike, õnnetus või surm.

Õigusabikulude kindlustus

Kallis õigusabi igaühele taskukohaseks. Aitab olukordades, kus Sinu või Su perega on käitutud ebaõiglaselt ning sellega kaasnevad rahalised kulutused või saamatajäänud hüvitised.


Korduma kippuvad küsimused 
Kliendilood