E-kontorisse

Menüü

Erakliendile

Tahad tunda end turvaliselt lähedaste inimeste ja tuttavate keskel. Tahad mõtteis ja tegelikkuses vaadata kindlalt enese ja oma laste tulevikku. Aruka inimesena tunned vastutust enda ja lähedaste elu ning käekäigu eest. Kuid mõistad samas, et kõik ei ole Sinu võimuses. Palju on Sinust sama sõltumatut nagu päikese tõus või loojang. Sa ei suuda kõike juhtida. Elu ettenägematust ei ole võimalik alati ära hoida.

Kindlustus suudab ettenägematust rahaliselt leevendada. Jaga oma vastutust kindlustusseltsiga. See annab Sulle turvalisema olemise.

ERGOst saad kõik erakliendile vajalikud kindlustusteenused. Vali vasakult Sind huvitav teema ja loe edasi. Kui Sul tekib lisaküsimusi, helista telefonil 610 6500 või saada meile e-kiri aadressil info@ergo.ee
Image: /photos/soidukikindlustus_eraklient.jpg

Liikluskindlustus

ERGO liikluskindlustuse lepinguga saab kaasa tasuta Liiklus+ puksiiriabi. 

Image: /photos/kasko.PNG?1455193876995

Kaskokindlustus

ERGO kaskokindlustuse lepinguga on kliendile tagatud tasuta ERGO Autoabi ning kui sõiduk on kindlustusjuhtumi tõttu liikluses osalemiseks kõlbmatu, pakume kuni 21 päevaks tasuta asendusauto!

Reisikindlustus

Kindlustab muretu reisi. ERGO pakub ainsa kindlustusseltsina Eestis reisikindlustust, millega ei pea Sul reisitõrke korral olema vaba raha.

Kodukindlustus

ERGOs on võimalik kindlustada nii korter, maja, suvila kui ka maakodu. Lisaks saate juurde valida koduse vara ja vastutuskindlustuse ning kodukindlustuse lepinguga koos sõlmida soodsamatel tingimustel ka lemmikloomakindlustuse.

Elukindlustus

Kas Sinust oleneb kellegi majanduslik hakkamasaamine? Kui oma rahaasju planeerides arukalt riske maandad, tagad endale meelerahu, et Sinu kohustused ei jää Sinu lähedaste kanda. Elukindlustusega on kindlustatud Sinu elu.

Õnnetusjuhtumi-kindlustus

Elu on ettenägematu ja õnnetuste eest ei ole keegi kaitstud. Õnnetuse tõttu võib töövõime kahaneda või hoopiski kaduda, mis omakorda toob kaasa rahamure, sest sissetulek väheneb järsult. ERGO õnnetusjuhtumikindlustuse eesmärk on leevendada Sinu ja/või Su lähedaste majanduslikke muresid.

Lemmikloom

Lemmiklooma nagu inimestki võivad tabada ootamatud tervisehädad, loomagagi võib juhtuda õnnetus või haigus. ERGO ei määra, millist loomaarsti kasutada. Saad valida oma lemmikule parima ravi ning pärast arve esitamist tasub ERGO ravikulud kindlustuslepingu kohaselt.

Väikelaevakindlustus

Eesti on mereäärne riik. Oleme mererahvas. Järjest enam eestimaalasi soetab endale isikliku paadi, jahi või kaatri. Nendele inimestele mõeldes pakume väikelaevakindlustust.