Töötamine ERGOs


Loe lähemalt meie väärtustest ERGO karjäärilehel.

ERGO Eestis tegutsenud alates 1990. aastast, pakkudes oma töötajatele stabiilset, professionaalset, paindlikku ja toetavat töökeskkonda. Meile on oluline, et meie töötajad tunneksid end väärtustatu ja hoituna. ERGO on tööandjana julgustav, lihtne, hooliv ja optimistlik. Meie jaoks on klaas alati pigem pooltäis kui pooltühi ehk oleme positiivsed ja hindame seda ka teistes. 

ERGOs on mitmekesisus ja kaasatus osa sellest, kes me oleme. Meie pidev eesmärk on luua kaasav, toetav ja julgustav töökultuur, kus iga meeskonnaliikme hääl on oluline. Tagame kõigile ERGOsse tööle kandideerijatele võrdsed võimalused, seda olenemata rassist, nahavärvist, religioonist, soost, seksuaalsest orientatsioonist, soolisest identiteedist ega rahvusest.

Me ei vali töötajaid ainult koolitunnistuse või sertifikaadi järgi – eelkõige hindame huvi kindlustusvaldkonna vastu, motivatsiooni ja oskuseid. Vaid nende omaduste baasil on jätkuvalt võimalik klientidele pakkuda väärtust loovaid ja turgu muutvaid kindlustuslahendusi. 

ERGOs on huvitavad võimalused ja väljakutsed - osaledes erinevates koostööprojektides otsime, leiame ja katsetame uudseid lähenemisi seni vanamoodsale ja traditsioonilisele kindlustusärile. Vaatame, kuidas arendatakse kindlustusäri mujal maailmas - ERGO kuulub Munich Re gruppi, mis on maailmas tuntud uudsete lahenduste väljatöötamise ja rakendamise poolest – näiteks tehakse koostööd maailma tippbrändidega Bosch, BMW jms.  

ERGO teeb koostööd noortega – meie töötajad on aastaid osalenud erinevates projektides koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ja Mektroyga, nõustades tudengeid mentorina ning pakkudes erinevaid võimalusi nii praktika kui hilisema karjääri vaates.

Soosime oma töötajate ettevõttesisest karjääri ja arengut.

Hindame ja võimaldame teadmiste täiendamist.

ERGOs on kogemuste vahetamise programmid üle ERGO Grupi ettevõtete - nt Baltiülene ERGO Talent programm, ERGO Explorers koostöös Poolaga ning iTeam Projekt. Meie kontorid on hubased ja kaasaegsed. 

Keda ERGO oma meeskonda ootab?

Evelin (ERGO Baltikumi personali- ja haldusosakonna juht) 

Jah, Sa oled jõudnud õigesse kohta - siit lehelt saabki alguse Sinu karjäär ERGOs. ERGO on koht, kus nii mina kui ka paljud minu head kolleegid (tervelt 1200 inimest üle Baltikumi) on leidnud oma tööõnne ja lahedad väljakutsed.  

Meil töötavad inimesed, kes jagavad sarnaseid väärtusi, kes tahavad iga päev õppida vähemalt ühe uue asja, kes teevad oma tööd mitte lihtsalt hästi, vaid kirglikult ja rõõmuga.

Me kõik pöörame oma näo kliendi poole, ükskõik mida me ei teeks - olgu see klient siis inimene, kes vajab kindlustuskaitset või kõrvallauas istuv kolleeg, kes vajab Su abi.

Kui Sa tunned, et ERGO meeskond ja väärtused on need, millest tahaksid osa saada, siis võta meiega ühendust. Üks asi on kindel – kui Sa ei proovi, siis ei ole mõtet õnnestumisele lootagi!

Tööpakkumised

Praktika

Pakume võimalust osaleda ERGO praktikaprogrammis.

Ootame motiveeritud praktikante, kes soovivad saada teadmisi ja reaalset töökogemust kindlustuse, kahjukäsitluse, IT ning müügivaldkonnas.

Praktikantides hindame kõrgelt huvi, motivatsiooni ja oskusi.

Tule ERGOsse praktikale!