< Kuidas ennetada kahju? | ERGO kindlustus

Kuidas ennetada kahju?

Paljud kahjud Sinu varaga ja õnnetused Sinu endaga võiksid olemata olla, kui pöörata tähelepanu teada-tuntud ettevaatusabinõudele. Kuna õnnetusi õnneks igapäevaselt meiega ette ei tule, kipume teinekord olulist unustama ning ettevaatamatusel võivad olla kurvad tagajärjed.

Meie ERGOs näeme klientide kahjusid käsitledes pea igapäevaselt õnnetuid olukordi, mis oleksid võinud olla lihtsasti välditavad: nii mõnedki plekid autodel mõlkimata, korterid uputamata, luud murdmata ja vargused toimumata. Selleks, et aidata Sul neid probleeme juba eos vältida, oleme siia veebilehele kokku kogunud info, mis aitab kahjusid ennetada ja mis kõige tähtsam – ka elusid ja tervist säästa.

Esialgu leiad siit infot kahjuennetuse kohta oma kodus, kuid aja möödudes lisame siia kindlasti uut materjali – näiteks kuidas vältida õnnetusi sinu endaga ja minimaliseerida kahjusid liikluses.

 

Kuidas kaitsta oma kodu?

Kodu ei ole vaid neli seina ja katus: see on Sinu ja Su pere kindlus. Õnneks on suur osa Sinu kodu ja vara ohustavatst riskidest lihtsasti maandatavad