Erakliendile

ERGOst saad kõik erakliendile vajalikud kindlustusteenused. Kui Sul tekib lisaküsimusi, helista telefonil 610 6500 või saada meile e-kiri aadressil info@ergo.ee.

Liikluskindlustus

ERGO liikluskindlustuse lepinguga saab kaasa tasuta Liiklus+ puksiiriabi.


Osta e-kontorist soodsamalt >  

Kaskokindlustus

Otsusta ise, millist kaitset Sinu auto vajab! ERGO kasko paned ise kokku ja maksad vaid nende kaitsete eest, mida tegelikult vajad!

Osta e-kontorist soodsamalt > 

Kodukindlustus

ERGOs on võimalik kindlustada nii korter, maja, suvila kui ka maakodu. Lisaks saate juurde valida koduse vara ja vastutuskindlustuse ning kodukindlustuse lepinguga koos sõlmida soodsamatel tingimustel ka lemmikloomakindlustuse.


Osta e-kontorist soodsamalt > 

Reisikindlustus

Kindlustab muretu reisi. ERGO pakub ainsa kindlustusseltsina Eestis reisikindlustust, millega ei pea Sul reisitõrke korral olema vaba raha.

Osta e-kontorist soodsamalt >
 

Ravikindlustus

Vabatahtlik ravikindlustus sobib inimesele, kelle jaoks on oluline kiiresti arsti juurde pääseda - ERGO ravikindlustus muudab arstiabi kiiremini kättesaadavaks ning katab tasuliste raviteenuste kulud.


Arvuta makse > 


Õnnetusjuhtumikindlustus

Elus on ootamatusi ja tegijal juhtub. Siin tuleb appi õnnetusjuhtumikindlustus. Õnnetusjuhtumi-kindlustusega maksame hüvitist nii kergemate vigastuste (valu- ja päevaraha) kui püsiva tervisekahjustuse korral, et saaksid kulutuste pärast muretsemata oma paranemisele keskenduda.


Küsi pakkumist > 

Õigusabikulude kindlustus

Kallis õigusabi igaühele taskukohaseks. Aitab olukordades, kus Sinu või Su perega on käitutud ebaõiglaselt ning sellega kaasnevad rahalised kulutused või saamatajäänud hüvitised.


Küsi pakkumist >

Korduma kippuvad küsimused 
Kliendilood


Elukindlustus+

Elu on ettenägematu ja haiguste ning õnnetuste eest ei ole keegi kaitstud. Kindlustuse eesmärk on olla Sulle ja Su perele rahaliseks toeks, kui Sind peaks tabama raske terviserike, õnnetus või surm.

Küsi nõustamist > 


ERGO elukindlustus Luminor kliendile

Kindlusta oma elu ja kaitse oma perekonda rahaliste raskuste eest ootamatutes elusituatsioonides. 

Luminori klientidele pakutava elukindlustustoote partner on ERGO kindlustus. Tutvu toote ja tingimustega lähemalt Luminor lehel.