Eelised

Miks valida kindlustuspartneriks ERGO?

Personaalne nõustamine - ERGO kliente teenindavad kogenud kliendihaldurid, kes kaardistavad ettevõtte riskiprofiili ning nõustavad ettevõtteid kindlustusvajaduste osas. ERGO pakub ettevõtetele terviklikku lahendust, kindlustades nii vara kui töötajad. Meie kindlustusteenused annavad kaitset võimalikult paljudeks juhtumiteks ja tagavad äritegevuse käigus tekkinud kahjude hüvitamise. Kui soovite siis on võimalik kindlustuskaitse kokku panna lähtuvalt konkreetsest vajadusest just praegusel hetkel või ettevõtte tegevusalast.

Innovaatilised lahendused: ERGO pakub kaskokindlustusega sõidu- ja pakiautodele tasuta ERGO Autoabi ja asendusautot ning liikluskindlustusega ERGO Liiklus+ teenust, millega saate liiklusõnnetuse juhtudes tasuta puksiirabi kogu Euroopas. Ainsana Eestis on meil reisikindlustus, millega ei pea reisitõrke korral vaba raha olema piletite ega majutuse jaoks.

Kiire ja paindlik kahjukäsitlus - ERGO lähtub kliendi vajadustest ja me menetleme kahjusid igas maakonnas, kaasates selleks enam kui 80 koostööpartnerit üle Eesti.

Ettevõtete hinnatud partner - Eestis on ERGOle usaldanud oma vara, elu ja tervise kindlustamise 140 000 klienti, kelle seas on 20 000 ettevõtet, asutust ja organisatsiooni. ERGO kindlustusgrupp on üks Euroopa suurimatest ja teenindab kliente üle 30 riigis.

ERGO kindlustusgrupp

ERGO on tegutsenud Eesti turul üle 25 aasta. ERGO Kindlustusgrupi kaudu on ERGOl aga juba ligi 130 aastat kindlustuskogemust. Omanike pikaajalist kogemust kasutades, juhib ERGO investeeringuid konservatiivselt, et tagada ettevõtte jätkusuutlik tegevus ja kliendinõuete rahuldamine.

ERGO seltsid Eestis esindavad emaettevõtte ERGO Kindlustusgrupi vahendusel maailma üht võimsamat finantsgruppi Munich Re, kes on edukalt tegutsenud 1880. aastast. Munich Re klientideks on enam kui 4000 kindlustusseltsi enam kui 160 riigis.

ERGO kontserni omanik Munich Re on maailmas üks suurimaid kahjuhüvitajaid, tasudes endise olukorra taastamiseks üle 30 miljardi euro aastas. Sellest ERGO Kindlustusgrupi seltsid hüvitavad aastas kokku ligi 14 miljardit eurot. Eestis hüvitab ERGO aastas enam kui 26 000 kahjujuhtumit kogusummas 28 miljonit eurot.

Usaldusväärsust kinnitavad ka reitinguagentuuride antud hinnangud ERGO grupi omanikfirmale ja emaettevõttele: Munich Re reitingud on Standard & Poor’s AA- (Very strong); Moody´s Aa3 (Excellent); Fitch AA (Very strong); A.M. Best A+ (Superior).

ERGO Kindlustusgrupi rahalise stabiilsuse ja turvalisuse on heaks kiitnud reitinguagentuurid. Meile antud reitingud on A (Standard & Poor'si järgi) ja Aa- (Fitch´i järgi).

Munich Re kindlustusmaksete brutosumma ulatub aastas 48 miljardi euroni, sellest ERGO emaettevõtte ERGO Kindlustusgrupi kindlustusmaksete brutosumma moodustab enam kui 18 miljardit eurot.

ERGO teeb koostööd maailma juhtivate edasikindlustusandjatega. Edasikindlustamisega maandab ERGO võimalikke riske ja tagab klientidele ka suurte kahjude probleemideta hüvitamise.

Head koostööd soovides!