Blogi: ERGO inimesed

 • ERGO kaskokindlustuse hinnad tulevad maakera kuklapoolelt

  21. aprill 2021

  Selleks, et olla oma töös veelgi parem, otsustasin ennast täiendada ühes väga prestiižikas Sydney ülikoolis. Teiselt poolt maakera, pooleldi Eesti, pooleldi Austraalia ajavööndis teen ka oma igapäevatööd, milleks on ERGO kaskokindlustuse hinnastamine.

  Loe lisaks

 • Minu kolleegideks on robotid!

  16. märts 2021

  Elu kujundavad tihti juhused, sest ERGOsse tulin vaid praktikale, kuid siia ma jäingi. Tööle tulles ei olnud mul väga täpselt teada, milline ettevõte ERGO on, kuid õnneks on siin palju mõeldud sellele, kuidas oma töötajaid hoida ja kolleegid on mul ka suurepärased. Minul on tegelikult eriti vedanud, sest saan ise oma kolleege kujundada. Kõlab veidralt? Aga nii see on, sest minu tööks on robotite loomine ja ka mu töökaaslasteks on robotid.

  Loe lisaks

 • ERGO erakliendihaldur Karin: distantsilt töö on tore, kontoris meeldib veelgi rohkem

  16. veebruar 2021

  ERGO erakliendihaldur Karin Remmel tunnistab, et alguses tundus talle kindlustusmaailm võõras ja tema huvialadest väga erinev ning ta isegi pelgas ERGOsse kandideerida. Kuna ta oli oma elus jõudnud punkti, kus vajas väljakutseid ning mugavustsoonist väljatulemist, siis valis ta töö ERGOs. Väljakutsetele sai ta kohe lisa, sest tööd tuli alustada distantsilt. 

  Loe lisaks

 • ERGO AML spetsialist Anna Aleksejeva nipid kodukontoris töötamiseks

  29. jaanuar 2021

  Nagu  paljudes ettevõtetes, nii on ka ERGO töötajad pidanud viimase aasta jooksul liikuma kontorist kodukontorisse. Teoreetiliselt on juba aastaid arutatud, kas tööd saaks teha ka kodus, kuid nüüd tuli see ümberkorraldus ära teha vaid loetud päevadega. Just 2020. aastal liitus ERGO meeskonnaga Anna Aleksejeva, kelle ametinimetuseks on AML spetsialist (Anti Money Laundering Specialist ehk rahapesu tõkestamise spetsialist). Anna tööks on monitoorida, et ettevõtte kaudu ei sooritataks kahtlaseid finantstehinguid. Esmapilgul võib arvata, et selline töö eeldab vaid andmeanalüüsi, kuid töö sisaldab ka rohkelt rahvusvahelist suhtlust, valdkonna arendamist ning kolleegide nõustamist. Anna jagab meiega, mis on tema kodukontoris töötamise nipid.

  Loe lisaks