Blogi: ERGO inimesed

 • Tööjuubelit tähistavale Avele on tema töö niivõrd südamelähedane, et jätkab seda ka unes

  28. juuni 2023

  ERGO kollektiivi lisandus täna juba teine 30 aasta tööjuubilar – edasikindlustuse osakonna juhataja Ave Melsas, kes sattus ERGOsse otse koolipingist ja kelle vaheldusrikas töö pakub talle veel tänase päevani närvikõdi. Uurisime värskelt juubilarilt, kuidas ta meieni jõudis ja mis teda siin hoiab.

  Loe lisaks

 • ERGO suurkliendi underwriter Toomas Kortel: „Eesmärk on 100 aasta juubeliks käia ära 100-s riigis.“

  7. juuni 2023

  Toomas Kortel on kindlustuses töötanud alates 90ndate keskpaigast, jõudes enne seda töötada veel pangas kolm aastat tellerina. Ta oli tunnistajaks paanikale, mida põhjustas tõsiseltvõetavates finantsasutustes aastatuhandevahetus, kus kardeti, et aasta 2000 ette tiksumisel masinad lõpetavad töö või lähevad vähemalt hulluks. Tundub, et vahepeal on hoopis inimesed hullemaks läinud ja masinad aina targemaks. Sel ajal oli Toomas kindlustuses juba nagu kala vees. Ja on seda tänini, oma alati nooruslikult põleva isiksusena.

  Loe lisaks

 • Nali, saatus või juhus? Isiku- ja varakahjude käsitleja Triin Klissi teekond ERGOsse

  20. veebruar 2023

  2022. aasta aprillikuus liitus meie isiku- ja varakahjude osakonnaga uus käsitleja Triin Kliss. Esimestest hetkedest peale on Triin näidanud tohutut potentsiaali, aktiivsust ning üsna pea jõudsid meieni tagasisided klientidelt, kus toodi välja Triinu professionaalsust ja suurepärast tööd. Otsustasime Triinult lähemalt uurida, kuidas ta ERGOsse jõudis, kuidas läks sisseelamise periood, mis tundus alguses hirmutav ning kuidas säilitab oma rõõmsameelsust.

  Loe lisaks

 • Turunduse projektijuhi kaugtöö Euroopa teises otsas

  8. august 2022

  ERGOs mõistame, et inimestel on üks elu, kus peavad olema tasakaalus pere- ja tööasjad. Tööandjana loome paindliku töökorralduse ja anname töötajatele võimaluse ise kujundada oma töö- ja eraelu ajakava. Arendades töötajate iseseisvust, kasvatame seeläbi otsustusjulgust, vastutustunnet ning suurendame usaldust ja motivatsiooni.

  Alates juunist on ERGO töötajatel võimalik minna workationile ehk teha tööd mõnest teisest Euroopa riigist. Uurisime turunduse projektijuhilt Annikalt, kuidas tema jaoks see kogemus oli.

  Loe lisaks

 • ERGO kaskokindlustuse hinnad tulevad maakera kuklapoolelt

  21. aprill 2021

  Selleks, et olla oma töös veelgi parem, otsustasin ennast täiendada ühes väga prestiižikas Sydney ülikoolis. Teiselt poolt maakera, pooleldi Eesti, pooleldi Austraalia ajavööndis teen ka oma igapäevatööd, milleks on ERGO kaskokindlustuse hinnastamine.

  Loe lisaks

 • Minu kolleegideks on robotid!

  16. märts 2021

  Elu kujundavad tihti juhused, sest ERGOsse tulin vaid praktikale, kuid siia ma jäingi. Tööle tulles ei olnud mul väga täpselt teada, milline ettevõte ERGO on, kuid õnneks on siin palju mõeldud sellele, kuidas oma töötajaid hoida ja kolleegid on mul ka suurepärased. Minul on tegelikult eriti vedanud, sest saan ise oma kolleege kujundada. Kõlab veidralt? Aga nii see on, sest minu tööks on robotite loomine ja ka mu töökaaslasteks on robotid.

  Loe lisaks

 • ERGO erakliendihaldur Karin: distantsilt töö on tore, kontoris meeldib veelgi rohkem

  16. veebruar 2021

  ERGO erakliendihaldur Karin Remmel tunnistab, et alguses tundus talle kindlustusmaailm võõras ja tema huvialadest väga erinev ning ta isegi pelgas ERGOsse kandideerida. Kuna ta oli oma elus jõudnud punkti, kus vajas väljakutseid ning mugavustsoonist väljatulemist, siis valis ta töö ERGOs. Väljakutsetele sai ta kohe lisa, sest tööd tuli alustada distantsilt. 

  Loe lisaks

 • ERGO AML spetsialist Anna Aleksejeva nipid kodukontoris töötamiseks

  29. jaanuar 2021

  Nagu  paljudes ettevõtetes, nii on ka ERGO töötajad pidanud viimase aasta jooksul liikuma kontorist kodukontorisse. Teoreetiliselt on juba aastaid arutatud, kas tööd saaks teha ka kodus, kuid nüüd tuli see ümberkorraldus ära teha vaid loetud päevadega. Just 2020. aastal liitus ERGO meeskonnaga Anna Aleksejeva, kelle ametinimetuseks on AML spetsialist (Anti Money Laundering Specialist ehk rahapesu tõkestamise spetsialist). Anna tööks on monitoorida, et ettevõtte kaudu ei sooritataks kahtlaseid finantstehinguid. Esmapilgul võib arvata, et selline töö eeldab vaid andmeanalüüsi, kuid töö sisaldab ka rohkelt rahvusvahelist suhtlust, valdkonna arendamist ning kolleegide nõustamist. Anna jagab meiega, mis on tema kodukontoris töötamise nipid.

  Loe lisaks