Kodukindlustus

Korvame Sinu kodu või koduse varaga juhtunud õnnetuse korral kahjud ja aitame taastada õnnetusele eelnenud seisukorra. Kindlustada saad nii oma korteri, ridaelamuboksi, maja, kõrvalhoone, suvekodu kui ka veel ehitusjärgus oleva maja.Miks kindlustada ERGOs? 

  • Tasuta ERGO koduabi 24h, kui kodus juhtub õnnetus.
  • Tasuta õigusnõustamine koduga seotud küsimustes.
  • Hüvitame esmakordse sadevee läbijooksu tõttu tekkinud kahju siseviimistlusele ja/või kodusele varale (kuni 3000 eurot), kui viimase 5 aasta jooksul ei ole vesi hoonesse tunginud.
  • Kui kodu on muutunud õnnetuse tõttu elamiskõlbmatuks, katame ajutise elukohaga seotud kolimis- ja üürikulud.
  • Hüvitame kuni 7 aasta vanuse tehnosüsteemi (soojuspump, katel, boiler) kahjud, mis on põhjustatud elektrivarustuse või seadme enda sisemisest elektrilisest või mehaanilisest rikkest.
  • Taastame haljastuse, kui see saab koduga juhtunud õnnetuse tagajärjel kahjustada.

Mida hüvitab ERGO kodukindlustus?

ERGO pakub kahte kodukindlustuse paketti. Sulle sobib ERGO Midi, kui soovid ise valida, mille vastu oma kodu või seal asuvat vara kindlustada. ERGO Maksi pakub Sulle aga võimalust saada ühekorraga maksimaalne kindlustunne.


MAKSIMIDI
Tulekahju
Ajutise elukoha üürikulu
Veeavarii
Torm
Üleujutus
Vandalism, murdvargus
Muud õnnetusjuhtumid
Vee sissetungimise kaitse ?
Esmane sademevee pääsemine hoonesse. Hüvitame tekkinud kahju siseviimistlusele või kodusele varale kuni 3000 euro ulatuses tingimusel, et kindlustuskohas ei ole viimase viie aasta jooksul vett sisse tunginud.
 
Ehitusvigadest tingitud kahju ?
Hüvitame vigase ehitustöö tagajärjel tekkinud tulekahju või torustikku lekke (ei hüvita tulekahju või torustiku lekke põhjustanud asja taastamise kulusid).
 
ERGO Koduabi
Koduse vara kindlustus
Vastutuskindlustus
Laiendatud vastutuskindlustus

kindlustatud
 
valikuline

Koduse vara kindlustus

Vastutuskindlustus

Laiendatud vastutuskindlustus


Mida saab koos koduga veel kindlustada?


Kodukindlustusega pakume võimalust kindlustada ka enda lemmiklooma. Kui elad üüripinnal, siis on meil Sulle olemas ka kodukindlustus üürnikule.

Lemmikloomakindlustus – Nii nagu inimesegagi, võib ka lemmik jääda haigeks või sattuda õnnetusse. Koos kodukindlustusega pakume võimalust kindlustada ka lemmikloomi. Kindlustame kasse ja koeri alates 4. elukuust kuni 8-aastaseks saamiseni. Sobiva loomaarsti saad oma lemmikule ise valida. Loe lähemalt siit

Kindlustus üürnikule - Üürnikuna saad teha endale koduse vara kindlustuse ja vastutuskindlustuse, et kaitsta enda või oma pere isiklikke asju ning katta kolmandale osapoolele tekitatud kahjud. Loe lähemalt siit

Kodukindlustuse korduma kippuvad küsimused

Kas ja millise kindlustussummaga saab kindlustada päikesepaneele?

Kui lemmiklooma ei kindlusta, kas siis on võimalik ikkagi kodule lisada laiendatud vastutuskindlustust?

Kuidas toimub koduse vara kindlustuse puhul kahju hüvitamine, kui pole ostutšekke alles? Mis võetakse aluseks?

Olulised dokumendid 

Tutvu toote- ja üldtingimustega
Kodukindlustuse lepingueelne teave