Reis

Kui jääd reisil haigeks ja vajad arstiabi

Pöördu kohe arsti poole.
Kui Sul on vaja abi raviasutuse leidmisel, helista ERGO Reisiabi telefonil +372 633 3746. Kui tasud ravi eest ise, siis hoia alles kõik dokumendid ja arved ning esita need pärast Eestisse tagasitulekut ERGOle koos hüvitistaotlusega.

Kui Sa ei saa ootamatu sündmuse tõttu reisile minna

Võta esimesel võimalusel ühendust reisibüroo, lennufirma või hotelliga, et reis muuta või tühistada. Hüvitise saamiseks esita ERGOle taotlus koos reisi ärajäämise põhjust ja tegelikke kulutusi tõendavate dokumentidega.

Kui Sa ei jõua lennu hilinemise tõttu järgmisele lennule

Uuri esmalt lennufirmast, kas pakutakse asenduspileteid või saab olemasolevad piletid lisatasu eest ümber vahetada. Kui sellist võimalust ei pakuta, siis tuleb teekonna jätkamiseks osta uued lennupiletid. Kõige mugavam on seda teha ERGO Reisiabi vahendusel. Kindlasti küsi tõend planeeritud lennu hilinemise või ärajäämise kohta!

Kui Sinu pagas ei jõua koos reisijaga ümberistumis- või sihtpunkti

Tuleb sellest teada anda kohaliku lennujaama pagasiteenindusele ja paluda sealt vastav tõend. Kõik pagasi hilinemise tõttu soetatud esmatarbekaupade ostudokumendid tuleb alles hoida.

Kui Sinu pagas varastatakse

Pöördu asukohamaa politseisse ja registreeri juhtunu vastavalt kehtivale korrale. Pärast kodumaale saabumist esita ERGOle hüvitistaotlus, politseitõend ja varastatud esemete soetamist tõendavad kuludokumendid.

ERGO reisikindlustusega aitab Reisiabi

Ainsana Eestis on ERGO reisikindlustusega kaasas ööpäevaringne eestikeelne reisiabi.
Võta ERGO Reisiabiga ühendust alati, kui reisil tekib probleeme.

Tel 633-ERGO (+372 633 3746)
E-post reisiabi@ergo.ee

Juhtumist teataja andmed

Lisa veel kahju kannatanu

Juhtumi andmed

Kulu kirjeldus Summa Valuutaühik

+Lisa rida

Failide lisamine (kokku maksimaalselt 30MB)


Palun tutvuge ERGO isikuandmete töötlemise põhimõtetega, mis aitab teil paremini mõista, kuidas ERGO teie isikuandmeid käsitleb.