Vähikindlustus

Vähikindlustusele tasub mõelda varakult. Kui juba diagnoos paberil, siis kindlustus kahjuks enam aidata ei saa. Vähikindlustus võimaldab raviga alustada viivitamatult ning keskenduda peamisele – oma tervisele.

Tänapäeval ei ole vähidiagnoos kindel surmaotsus, vaid haigus, mida saab efektiivselt ravida. Tervisekassa maksab üldjuhul kinni enamiku vajaminevast ravikulust. On aga erandeid, kus on vajalik täiendav ravi või ravim, mida tervisekassa ei rahasta. Sel juhul tuleb rahalised vahendid leida omal käel, milleks on kindlustus üks paremaid võimalusi. Lisaks ravikuludele tasub kindlustust ostes mõelda ka igapäevaste kulude katmisele – näiteks eluasemekuludele, laenumaksetele, söögi- või muudele olmekuludele.

Vähikindlustuse saad valida koos elukindlustusega. 

Miks kindlustada ERGOs

  • 2020. aasta surmade statistikast selgus, et 25% surmajuhtumitest on põhjustatud vähist. Iga neljas inimene sureb vähki.
  • Kindlustuse abiga saad teha uuringuid, mida tervisekassa ei hüvita ja kasutada raviks kõige moodsamaid meetodeid.
  • Ainulaadse võimalusena on ERGOs koos Sinuga automaatselt sama lepinguga kindlustatud ka Sinu alaealised lapsed 50% ulatuses valitud kindlustussummast, maksimaalselt 25 000 euroga.
  • Kui soovid teha kindlustust kellelegi teisele või tekkis küsimusi, võta meiega ühendust.
  • Hüvitise suurus võib sõltuvalt diagnoosi saamise ajast ja raskusest ning lõpuks olla oluliselt suurem kui 100%-ni kindlustussummast
  • 10%, 20% ja 25% suurused hüvitised ei vähenda kindlustusummat ja leping kehtib kuni tekib vajadus välja maksta 100% kindlustusummast.

SOOVIN NÕUSTAMIST

Kuidas valida kindlustussummat?

Ühe ravikuuri maksumus on tavaliselt kuni 4 000-6 000 eurot. Kindlustussumma valikul soovitame lähtuda sellest, et hüvitatava kindlustussummaga saaksid finantseerida umbes poole aasta ravi, millele kulub umbkaudu 25 000 eurot. Maksimaalseks kindlustussummaks saab valida kuni 100 000 eurot.

Hea teada!

  • ERGO vähikindlustus on Eestis esimene kindlustus, mis aitab vähihaiguste korral
  • ERGO toetab vähikindlustuse maksetest Eesti Vähiliitu

Tutvu tingimustega.