ERGO noorte sportlaste stipendium

ERGO kindlustus koostöös Eesti Olümpiakomiteega on juba kaheksa aastat välja andnud noorte sportlaste stipendiumi, et puhuda tuult tiibadesse Eesti noortele sportlastele.

Stipendiumi eesmärk on toetada lootustandvate noorte sportlaste ettevalmistust ja osalemist rahvusvahelistel võistlustel. Stipendium on sihtotstarbeline ning mõeldud treening- ja võistluskulude või spordivahendite soetamise katteks.

2023. aastal anti lisaks traditsioonilisele stipendiumile ka kaks eritoetust: „Fännide lemmik“ ja „Minu esimene sponsor“. Mõlema eristipendiumi suurus oli 1000 eurot. 2023. aastal muutus ka kanideerijate vanuse alampiir – nüüdseks on see 16 aastat.

Stipendiumi laureaadid valis välja žürii, kuhu kuulusid ERGO Eesti tegevjuht Marek Ratnik, ERGO personali- ja haldusosakonna juht Helena Jõerand-Konsap, ERGO ärikliendi portfellijuht Raul Rüüson, ERGO investeeringute juht Alo Alunurm, Eesti Olümpiakomitee turundusjuht Margus Kiiver, Eesti Olümpiakomitee noorteprojektide juht Merle Kaljurand, Eesti Olümpiakomitee alaliitude juht Raido Mitt, ERRi spordiajakirjanik Aet Süvari ja endine kergejõustiklane Virge Naeris.

Tutvu 2023 ja ka varasematel aastatel stipendiumi saanutega SIIN.