< ERGO noorte sportlaste stipendium | ERGO kindlustus

ERGO noorte sportlaste stipendium

ERGO annab seitsmendat aastat välja noorsportlaste stipendiumit, et anda hoogu juurde noortele Eesti sportlastele. Sellel aastal on stipendiumifondi kogusuurus 25 000 eurot ja sellele saavad kandideerida sportlased vanuses 18-25 (k.a) eluaastat.

Stipendiumi eesmärk on toetada lootustandvate noorte sportlaste ettevalmistust ja osalemist rahvusvahelistel võistlustel. Stipendium on sihtotstarbeline ja mõeldud treening- ning võistluskulude või spordivahendite soetamise katteks.

2022. aastal pälvisid ERGO stipendiumi 9 individuaalsportlast ja 1 sõudjate paar. Nimekirja stipendiaatidest leiab SIIT.
Kandideerimine on lõppenud! Küsimuste korral kirjuta sportlane@ergo.ee 

Stipendiumi taotlemiseks täida hiljemalt 20. septembriks elektrooniline vorm  (gmaili/google konto vajalik) või saada kandideerimismaterjalid meiliaadressile sportlane@ergo.ee.

Esitada tuleb elektrooniliselt või e-posti teel:

  • Kuni 3 minutit pikk videotutvustus endast, mis sisaldab enesetutvustust sh. nimi, vanus ning tutvustab mis alaga tegeled, nimetad oma suuremad kordaminekud, seletad lahti oma eesmärgi, räägid, kui suurt stipendiumi Sa vajad ning milleks kasutaksid ERGO stipendiumit (näiteks: võistlusel osalemine, spordivahendi soetamine, asjassepuutuvas programmis osalemine või sportlastee kirjeldus). Võimalusel lisada videosse ka lõik oma treeningpaigast, treeningust enesest ja/või võistlusolukorrast.
  • Kirjalik avaldus (lühikese kirjeldusega, miks kvalifitseeruksid stipendiumile ning senised saavutused ja eesmärgid) koos isikuandmetega (nimi, e-posti aadress, isikukood, pangakonto number).
  • Profiilifoto ning foto sportlikust tegevusest/võistlusest.
  • Nimekirja senistest ja olemasolevatest toetajatest.
  • Eelarve, kus märgitud ka ERGO toetuse kasutus.
  • Soovituskirja treenerilt, spordiklubilt või alaliidult.

Kandideerides nõustud ERGO noorte sportlaste stipendium 2022 tingimustega.