< Mis küpsised ergo.ee leht veebilehitsejasse kirjutab? | ERGO kindlustus

Mis küpsised ergo.ee leht veebilehitsejasse kirjutab?

Küpsised aitavad meil muuta oma kodulehte mugavamaks ja arvestada eri kasutajate soovidega. Rakendame kodulehe statistika jälgimiseks järgmisi küpsiseid.

__utma

Püsiküpsis, mis jääb arvutisse kuni küpsise aegumiseni või kasutaja poolt kustutamiseni. Küpsis registreerib esimese külastuse (unikaalne külastus) ja viimase külastuse (unikaalne külastus). Samuti sisaldab infot, mis võimaldab jälgida ostudega seotud päevi ja külastuste arvu ning analüüsida kliendi käitumist ostuprotsessi eri sammudel.

__utmb, __utmc

Need küpsised töötavad paaris, võimaldades arvutada külastuse kestust. __utmb registreerib lehele saabumise täpse aja ning __utmc lehelt lahkumise täpse aja.

__utmb aegub seansi lõpus ehk siis, kui kasutaja lehelt lahkub. __utmc aegub 30 minuti pärast, kui selle aja jooksul ei ole registreeritud uusi ergo.ee lehtede vaatamisi.

__utmz

Märgib, kust klient on lehele saabunud (otsingumootorist, teise lehe lingilt, aadressi otse veebilehitsejasse tippides jne). Lisaks registreerib küpsis märksõna, mille klient on sisestanud otsingumootorisse enne ergo.ee lehele jõudmist, ning kliendi IP-aadressi järgi tuvastatud umbkaudse asukoha.

 

Küpsis kehtib kuus kuud.

__utmv

Kasutatakse klientide segmentimiseks

site_user

Hoiab infot kasutaja IP-aadressi kaudu tuvastatud riigi kohta ning viimati külastatud keele kohta.

_dc_gtm_UA-831545-14

Lahenduse Google Tag Manager küpsis, mida kasutatakse eri skriptide  (veebilehe automatiseeritud programmide) juhtimiseks.

_ga

Kasutatakse kasutajate tuvastamiseks. Küpsis kehtib kaks aastat.

 

Kui Te ei soovi ergo.ee küpsiseid oma arvutisse, võite seada veebilehitsejas vastava piirangu. Veebilehitseja seadete menüüst saate eemaldada ka neid küpsiseid, mis on juba arvutisse kirjutatud.