Omavastutuse soodustus

Nüüd on võimalik ERGO eraisikust klientidel vähendada enda kaskokindlustuse ja kodukindlustuse omavastutust lausa 100 euro võrra!

Omavastutuse soodustusest saavad osa ERGO eraisikust kliendid, kellel on vähemalt kolm erinevat aastaks sõlmitud kindlustust ERGOs. Näiteks, kui Sul on ERGOs liikluskindlustus (v.a haagis), kaskokindlustus ja kodukindlustus, siis on järgmise kodu või kaskokindlustuse kahju korral Sinu omavastutus 100 euro võrra väiksem.

Kui sul on hetkel ERGOs kaks erinevat kindlustust ja teed nüüd ka kolmanda, siis hakkab omavastutuse soodustus kehtima kohe peale kolmanda kindlustuse sõlmimist Sinu järgmise kahju korral. Seega kolm kindlustust on igal juhul parem kui kaks!


Tekkisid mõned küsimused? Leia vastused omavastutuse soodustuse kohta siit: 

Milliste kindlustuskahjude puhul saab omavastutuse soodustust?

Omavastutuse soodustust 100 eurot on võimalik saada kaskokindlustuse ja kodukindlustuse kahju korral. Omavastutuse soodustus ei rakendu kodukindlustuse lemmiklooma- ja nutiseadmete koguriski kahjude korral.

Millised kindlustused peavad mul olema, et saaksin omavastutuse soodustust?

Selleks peab Sul olema vähemalt kolm erinevat kindlustoodet ERGOs, mis on sõlmitud aastaks ajaks. Arvesse lähevad järgmised erakliendi kindlustused: kaskokindlustus, kodukindlustus, liikluskindlustus (v.a haagis), õnnetusjuhtumikindlustus, õigusabikulude kindlustus, korduvreisikindlustus (aastane reisikindlustus).

Mul on ERGOs kokku kolm poliisi – kolme erineva auto kaskokindlustused. Kas ma saan kahju korral madalama omavastutuse?

Sellisel juhul mitte, sest omavastutuse soodustuse saamise eelduseks on, et Sul on ERGOs kolm erinevat kindlustustoodet – näiteks kaskokindlustus, liikluskindlustus (v.a haagis) ja kodukindlustus. Tähele tuleb panna, et poliisid oleksid sõlmitud vähemalt aastaks.

Kui mul on kasko- ja liikluskindlustus enda nimel, aga kodukindlustus abikaasa nimel vormistatud, siis kas ka sellisel juhul omavastutuse soodustus kehtib?

Ei kehti, sest kõik kolm lepingut peavad olema sõlmitud sama inimese nimel. Kui vormistad abikaasa nimel oleva lepingu enda nimele, siis hakkab omavastutuse soodustus kehtima.

Kui mul toimus kahju ja ma sõlmin kohe peale kahjujuhtumit endale ka kolmanda kindlustuse ERGOs, siis kas mulle laieneb omavastutuse soodustus?

Sellisel juhul mitte. Omavastutuse soodustuse saamiseks peab Sul olema kahju juhtumise hetkel ERGOs vähemalt kolm erinevat aastapikkust kindlustust.

Lae omavastutuse tingimused alla SIIT