Kaskokindlustuse rattakampaania 2023

Juba viiendat aastat järjest anname võimaluse kaskojuhtumi puhul mõelda ja tegutseda keskkonnast hoolivalt. Perioodil 01.06 – 31.08.2023 saab kaskojuhtumi korral valida asendusauto asemel jalgratta. PÄRISEKS. Ja selle valikuga ei toeta Sa ainult keskkonda ja rohelist mõtteviisi vaid saad võimaluse veeta rohkem aega perega. Tehes oma igapäevatoimetusi jalgrattal ja kaasates sinna ka oma pere, on rõõmu sellest kõigile.

Loe kaskokindlustuse kohta lähemalt SIIT.

Kuidas ratas endale saada?

 1. Kui Sul on tekkinud perioodil 01.06 -31.08.2023 kaskokindlustuse juhtum ja auto remondiga läheb kauem kui viis päeva.
 2. Saad valid asendusauto asemel jalgratta. Ratas jääb Sulle päriseks. Sellega loobud asendusauto teenusest.
 3. Valikus on naiste ja meeste jalgratas koos kiivriga. Vali siit üks. Rattad tarnib ERGOle Velomarket OÜ.
 4. Anna oma valikust ERGOle teada ja lepime kokku, kuidas ratta kätte saad!


ERGO on aastaid olnud keskkonnaalaste tegude eestvedaja. Soovime oma käitumise ja eeskujuga nakatada ka teisi, et elurikkus säiliks, keskkond oleks hoitud ja tervislik eluviis saaks standardiks. ERGO töötajad saavad kasutada kontorist välja minnes jalgrattaid, et ei peaks asju ajama autoga. Sorteerime prügi, säästame vett ja energiat. Keskkonnahoidlik mõtteviis ja tervislik elustiil on meie igapäevased kaaslased.


Kuidas liigelda rattaga ohutult?

 • Kontrolli ratta tehnilist olukorda.
 • Tunne liikluseeskirju.
 • Kanna kiivrit.
 • Parkimisel lukusta rattalukuga.

Mida põnevat rattaga veel teha saab?

Jalgratas võib olla igapäevane sõiduriist, mis aitab jõuda punktis A punkti B. Aga rattaga saab ka maailma avastada, seigelda ja sporti teha. Pakume välja mõned ideed:
 • Avasta rattaga Helsingi, Vormsi või Riia! Siin väike videomeenutus, kuidas ERGO turundustiim Viking Line-ga Helsingis käis. Soovitame soojalt – nii mõnus oli!

 • Rattaorienteerumine – laadi telefoni alla Navicup rakendus ja võta ette mõni ERGO seiklusradadest! Rajale saab otse siit. Saab teistega mõõtu võtta ja niisama nautida. Radu on kokku 5 – Kuressaares, Toilas, Jägala-Joal, Räpinas ja Mulgimaal. Vaata ka videot ERGO turunduspere seiklustest Kuressaare rattarajal!
  • Et Sinu seiklus kulgeks ladusalt:
   • Kontrolli üle ratta- ja turvavarustus (sh kinnita rattale telefoni hoidik).
   • Lae enda nutiseadmesse Navicup Apple või Android rakendus ja otsi üles ERGO seiklusrada. Igal rajal on 10 punkti ning kogu orienteerumine käib läbi rakenduse.
   • Paki kaasa piknikukorv hea ja paremaga.
   • Naudi mõnusat kulgemist koos enda pere või tööperega.


Mõnusaid rattasõidu soovitusi aitavad jagada meie koostööpartnerid

 • Toreda ja turvalise laevareisi ning Helsingi avastamise eest hoolitseb Viking Line
 • Autoreisile rataste kaasa võtmise nippe jagab Amserv Auto.
 • Rattaorienteerumisrajad märgib maha Navicup.
 • Selleks, et saaks minna kogu perega ka siis, kui lapsel näiteks rattatool puudub, hoolitseb rattavarustuse rendi pakkuja Tshop.
 • Kampaania rattad tulevad Velomarketist.

ERGO jalgrattakampaania tingimused

ERGO jalgrattakampaania raames on ERGO kaskokindlustuse kliendil võimalik saada päriseks tasuta jalgratas.
 1. Jalgrattakampaaniat viib läbi ERGO Insurance SE (10017013).
 2. Jalgrattakampaania perioodiks on 01.06-31.08.2023 või kuni jalgrattaid jätkub.
 3. Tasuta jalgratta pakkumine laieneb ERGO eraisikutest kaskokindlustuse kindlustusvõtjatele, kelle sõiduki remont toimub kampaaniaperioodil ning kestab viis (5) või enam päeva ning kes oma valikuga loobuvad asendusauto kasutamisest.
 4. Kindlustusvõtjat teavitatakse võimalusest valida jalgratas ning saada selle omanikuks, kui kampaania tingimuste punktis 3 toodud kõik tingimused on täidetud. Sellest võimalusest teavitab kindlustusvõtjat ERGO kahjukäsitleja remondi kalkulatsiooni esitamisel.
 5. Oma soovist saada jalgratas tuleb remondi kalkulatsiooni kinnitamisel kindlustusvõtjal anda e-kirjaga teada kahjukäsitlejale pärast vastava info saamist.
 6. Jalgratta valimisel loobub kindlustusvõtja asendusauto nõudest.
 7. Kindlustusvõtjale antakse võimalus valida omale jalgratas Lisas 1 toodud variantidest ning rattakiiver.
 8. ERGO Insurance SE jätab endale õiguse muuta valikus olevate jalgrataste nimekirja vastavalt laojäägile.
 9. Jalgrattad tarnib kindlustusvõtjale ERGO Insurance SE partner Velomarket OÜ (12802041) ning üle andmist koordineerib ERGO turundusosakond (kontaktiks Annika Ojeda Ramos, tel +372 583 52202, e-mail: annika.ojedaramos@ergo.ee).
 10. Kindlustusvõtja saab pärast valiku kinnitamist kokkumonteeritud jalgratta ja rattakiivri kätte ERGO peakontorist aadressiga Veskiposti 2/1, 10138 Tallinn, Eesti või kokkuleppel muul viisil. Kättesaamise kuupäevast teavitatakse kindlustusvõtjat personaalselt telefoni teel.
 11. Ühel kindlustusvõtjal on võimalik valida käesoleva kampaania raames üks jalgratas ja üks kiiver olenemata sellest, kui palju tal sel perioodil (01.06-31.08.2022 või kuni jalgrattaid jätkub) kahjujuhtumeid tekib.
 12. Soovi korral on võimalik rentida rattale lisavarustust (näiteks lastevarustus) soodustingimustel Tshop OÜ (12693327) esinduses aadressil Tähe 37, Tallinn. Kampaania raames ratta valinud kliendile kehtib hinnasoodustus -50% tavahinnast. Teistele ERGO klientidele kehtib soodustus -10% tavahinnast.
LISA 1. Rataste valik.