Teeme tähtsa lihtsaks

Kindlustus on oluline, aga ei pea olema keeruline. Teeme olulised teemad Sinu jaoks lihtsaks. Meie missiooniks ongi tähtis lihtsaks teha nagu lubab ka meie uus tunnuslause.


Soovime pakkuda üle maailma kõikidele ERGO klientidele ühtset brändikogemust kõigis kokkupuutepunktides. Meie eesmärgiks on muuta kindlustus igas mõttes lihtsaks – nii kättesaadavuse kui ka sisu arusaamise poolest. Ela muretut elu, kaitstes oma tulevikku parimal võimalikul viisil. Pühendume sellele iga päev. Kirega ja järgides kõrgeimaid standardeid.

Kuidas me teeme kindlustuse lihtsaks?

  • ERGO kodu-, auto- ja reisiabi – 24/7 kliendi jaoks olemas. Kahjujuhtumi korral kiired otsused. Kasko puhul ligikaudu pooled lausa ühe päevaga.
  • Sõbralik ja professionaalne klienditeenindus. Kättesaadav nii e-kanalis kui ka esindustes üle Eestis. Oleme kaks aastat järjest saavutanud kliendiuuringutes parima klienditeeninduse taseme.
  • Finantsiliselt tugev ja usaldusväärne ettevõte. 30+ aastat kindlustuskogemust.
  • Enamik toimingutest kättesaadavad ja täidetavad telefonis või arvutis – kahjuteade, lepingu sõlmimine, digipoliisid ja mugav ravikindlustuse äpp.
  • Kõik kindlustusliigid esindatud ja kohandatavad kliendi soovidele. Oleme kliendiga kogu tema elukaare vältel. Ta saab oma kindlustuslahenduse ise kokku panna.
  • Pühendume ennetustegevusele. Pikaaegsed toetusprojektid noorte sportlaste stipendiumi, aasta ennetusteo ja jalgrattakampaania näol. Lisaks koostöö Päästeliidu ja Vähiliiduga.
  • Töötaja- ja peresõbralik ettevõte, head arenguvõimalused ning tähendusega töö. Vastutustundliku ettevõtluse hõbetase, Peresõbraliku tööandja kuldtase, Kaugtöötegija aumärgis.
  • Baltikumiülene koostöö ja kogemuste vahetamine. Ärikliendi vaates mugav suhelda ühe partneriga kõigis kolmes riigis.

Inimesed on sajandeid hinnanud lihtsuse mõju


„Simplicity is the ultimate sophistication.“ (Lihtsus on ülim keerukus.)
-Leonardo da Vinci-

„Simplicity is the keynote of all true elegance.“ (Lihtsuses peitud tõeline elegants)
-Coco Chanel-

„If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.“ (Kui Sa ei suuda seda lihtsalt seletada, ei saa Sa sellest piisavalt hästi aru)
-Albert Einstein-

Kohvi joomine on mõnus, maitsev ja lihtne


Foto: Marek Metslaid.

Soovitame seda teha Reval Cafe kohvikutes, sest selle aasta alguses on seal lisaks maitsvatele kookidele, salatitele ja kohvile ka mõnusad meeldetuletused tassi all.

Ennetustegevus on meile väga südamelähedane, seega saatsime sinna tähtsaid, kuid samas lihtsaid mõtteid, mida tasub nii endale, kui lähedasele meelde tuletada.