1. septembrist saab uueks juhatuse liikmeks Ingrida Kirse

29. august 2012

Ingrida Kirse

Uueks ERGO Balti riikide kindlustusseltside juhatuse liikmeks saab Ingrida Kirse. Tema vastutusvaldkonnaks on elukindlustus, ravikindlustus ja pension. Ingrida Kirse hakkab juhtima ka ERGO Life Insurance SE filiaali Lätis.
 
"Me oleme väga õnnelikud, et proua Kirse oli valmis juhatusega taas liituma ning võtma ERGOs,  kus ta on varasemalt edukalt arendanud elu-ja tervisekindlustuse äri, vastu uue väljakutse ja vastutuse. Ühtlasi täname Deniss Sazonovsit, ERGO kindlustusseltside juhatuse liiget ja finantsjuhti Balti riikides, kes ajutiselt lisaks oma vastutusvaldkonnale ka elu, ravi ning pensioniteemadega tegeles," ütles Dr Bagdonavičius, juhatuse esimees.

Kirse on töötanud ERGO alates 2001. aastast. Ta alustas oma karjääri ERGO Lätis juristi ja personalijuhina. Ta oli juhatuse  liige 2007. kuni 2010. aastani, mil ta jäi ta rasedus-ja sünnituspuhkusele. Kirse on töötanud elu ja tervise kindlustuse arendusjuhina Baltimaades. Ta on juhtinud ka  ERGO Life Insurance SE filiaali Lätis.

Kirse valiti juhatuse liikmeks nõukogu poolt 19. juulil 2012. Juhatuse liikme volitused hakkavad 1. septembrist.

ERGO juhatus on alates 1. septembrist Balti riikides 5-liikmeline: Dr Kestutis Bagdonavičius, kes on tegevjuht,  Saulius Jokubaitis - juhatuse liige, kes vastutab kahjukindlustuse äri eest, Ingrida Kirse, kes vastutab elu-,  ravikindlustuse ja pensionide äri eest, Maarika Liivamägi, kes vastutab müügi ja turunduse eest ning Deniss Sazonovs, kes on finantsdirektor.