10 nippi, kuidas oma ettevõte jalgratastel liikuma saada ja RattaRikkaks muuta

23. august 2022

ERGO kindlustus kogus kokku parimad soovitused ja nõuanded, kuidas muuta oma ettevõte RattaRikkamaks.

Tihti on ettevõttes toredad asjad ja algatused olemas, aga tagasihoidlik ja tööle fokuseeritud inimene ei tea täpselt kus-mis-millal ja head mõtted jäävadki mõteteks. Kogusime kokku ettekäänded, müüdid, mured ja head soovitused, mille abil ettevõtte töötajad tervemale rattaelule ergutada ja seeläbi parem tervis saavutada.

„Eesti RattaRikkaks“ ei ole pelgalt kampaania, vaid algatatud liikumine otseses ja kaudses mõttes, mis loodetavasti avaldab pikemat mõju. Järgime ERGOs jätkusuutlikkuse põhimõtet, mida aitab ratta eelistamine autole suurepäraselt ellu viia. Eeskuju algab tihti ettevõtte juhtkonnast - ERGO tegevjuht Marek Ratnik läks ühel suvepäeval koos Enefiti tegevjuhi Jaanus Tiisvendiga rattaga tööle ning salvestasime nende teekonna ja põneva vestluse videole. Seda saab vaadata SIIT.

Kutsume kõiki ettevõtteid üles olema koos meiega RattaRikas! Lae SIIT alla täispikkuses juhend ehk 10 nõuannet, mis aitavad eelistada jalgratast autole või kliki fotodele. Ning seejärel jääbki üle vaid sadulasse istuda ja teekonda rattal alustada! Kasutage manuaali oma ettevõttes sel aastal, järgmisel või siis, kui ettevõte on valmis astuma järgmist sammu tervislikuma ja kestlikuma homse suunas.

ERGO veab sel suvel kampaaniat “Eesti RattaRikkaks”, millega soovime suunata nii meie oma töötajaid kui ka kaskokindlustuse kliente valima asendusauto asemel jalgratast.