Aastane reisikindlustus sõlmi töötajatele, kes sageli reisivad

5. aprill 2023

Ettevõtjal, kelle töötajad viibivad töölähetuses aasta jooksul kaks või rohkem korda, on tõenäoliselt mõistlikum kasutada aastast korduvreisikindlustust. Lisaks soodsamale hinnale on vähem asjaajamist ja kindlustuse sõlmimise meeleshoidmist. Korduvreisikindlustuse puhul on reiside arv aastas piiramatu.

Ettevõte saab reisikindlustuse sõlmida oma töötajatele. Sel juhul ei pea töötaja omal käel lepingut sõlmima, selle eest tasuma ja hiljem tehtud kulutusi tööandjalt tagasi küsima. Kui tööandja vajab abi sobiva kindlustuslahenduse valimisel, nõustab teda kindlustusspetsialist, kes aitab hinnata töölähetuse olemusest tulenevaid riske. Lähtuvalt töö iseloomust on ettevõtetes ka töötajaid, kes võtavad tööreise ette harva ja kellele sobib ühekordne reisikindlustus.

3 põhjust, miks valida ERGO reisikindlustus?

  1. Ostes kindlustuse 48 tunni jooksul peale esimeste reisikulude tegemist (lennupiletid, majutus) hakkab reisi ärajäämise kaitse kehtima kohe.
  2. Telefonikõne kaugusel ja igal ajal kättesaadav reisiabi.
  3. Tasume vajadusel uute lennupiletite ja majutuse eest ise. Kui lennugraafik muutub ja esialgne plaan lendab vastu taevast, siis hoolitseme uute lennupiletite hankimise ja hotelli eest.

 Kõigi meie eelistega saad tutvuda siin.

Kindlasti soovitame lisaks tervisekindlustusele valida ka reisitõrke kaitse. Sellest on abi, kui töötaja ei saa näiteks haigestumise tõttu lähetusse sõita, kuid tööandja on kulutused juba teinud. Samuti saab hüvitatud lennuki võimalikust hilinemisest põhjustatud kulu uutele piletitele ja majutusele.

Näitena võib tuua ühepäevase lähetuse, mille võib hilinev lend muuta mõttetuks. Praktikas tuleb veel ette olukordi, kus töötaja haigestumisel tekib vajadus saata keegi teine. Sel juhul hüvitame nimevahetustasu või kui nime muutmine piletil ei ole võimalik, siis kompenseerime piletitele kulunud summa.

Samuti võib plaanitud konverents, koolitus või muu sündmus ära jääda, sel juhul hüvitame lisaks eeltoodule osalustasu, mida ürituse korraldaja ei tagasta.

Töötaja, kes valmistub töölähetuseks, peaks enne veenduma, et tööandja poolt on talle reisikindlustus tehtud või sõlmima selle ise.

Reisikindlustuse saab sõlmida meie esindustes üle Eesti ja e-kontoris.

Teenuste ja lepingute info: +372 610 6500 või info@ergo.ee.