City24.ee ja ERGO tõstavad koostöös koduotsijate kindlustusteadlikkust

28. jaanuar 2015

City24.ee alustas koostööd ERGO Insurance SE-ga, et tuua fookusesse kodu kindlustamise vajadus ja võimalused, et kaitsta oma kalleimat vara võimalike õnnetuste eest. Kinnisvaraportaali kindlustuse alamlehelt leiab nii nõu, kuidas riske maandada ja millele kodu kindlustades tähelepanu pöörata, kui ka kindlustusmakse kalkulaatori.

Samuti leiab iga objekti lehelt vaikimisi hinnangulise igakuise kindlustusmakse suuruse.

„Kodukindlustus saab uue eluaseme ostmise või rentimise tuhinas sageli liiga vähe tähelepanu. Ikka ja jälle kuuleme pea iga päev õnnetustest, mis võivad meie kodusid ootamatult tabada. Seetõttu alustasime ERGOga sisulist koostööd, et anda parem ülevaade sellest, kuidas erinevaid riske maandada ning milline kulu sellega kaasneb. Paljudel inimestel on kindlustatud auto, aga ei ole kindlustatud kodu – ometi on kodu ju meile eluliselt tunduvalt tähtsam ja kallim,“ ütles AS Kinnisvaraportaal (City24.ee) juhataja Karin Noppel-Kokerov.

Väga paljud koduomanikud ei tee kahjude ärahoidmiseks mitte midagi ja nii pole näiteks haruldased sotsiaalmeedias levivad pöördumised palvega annetada raha tulekahjus või loodusõnnetuses kahjustada saanud korterite või majade taastamiseks. Ometi on võimalik enamik riske kindlustusega maandada.
„Kohe alguses leidsime kergelt ühise keele ja eesmärgi, milleks on info edastamine nii kindlustuse vajalikkuse kui ka ennetuse ja ohutuse kohta. Just City24.ee valmidus inimesi selles osas harida ja portaali pidev arendamine ja laiendamine said koostöö alustamisel oluliseks, sest sageli ei teadvustata kodukindlustuse vajalikkust enne, kui õnnetus käes,“ ütles ERGO Insurance SE kindlustusdirektor Andres Konsap.

City24.ee on kinnisvaraportaal, mis võimaldab Eesti moodsaima kinnisvaraveebi abil kohtuda kinnisvaramüüjatel ja -ostjatel ning üürileandjatel ja -võtjatel - kokku külastab portaali üle 400 000 unikaalse kasutaja kuus. Kinnisvarakuulutusi on City24.ee keskkonnas igapäevaselt ligi 40 000, mida saab mugavalt sirvida nii lauaarvutitest kui ka nutiseadmetest. City24.ee (Kinnisvaraportaal AS) loodi 2000. aastal ja tegutseb praegu lisaks Eestile ka Lätis (City24.lv) ja Leedus (City24.lt).

ERGO pakub Eestis elu, tervise ja vara kindlustamist eraisikutele ja ettevõtetele, olles siinsel kahjukindlustusturul suuruselt teine selts. ERGO teenuseid, teadmisi ja kogemusi usaldab üle 100 000 kliendi üle Eesti. ERGO kuulub ERGO Insurance Groupi, kes teenindab kliente enam kui 30 riigis. ERGO Insurance Groupi omanik on maailma juhtivaid kindlustusfirmasid, 1880. aastal loodud Munich Re.