Detsembrist on ERGO juhatuse liige ja Eesti juht Tarmo Koll

12. detsember 2014

ERGO vastutav aktuaar Tarmo Koll asus detsembrist ERGO Balti riikide kindlustusseltside juhatuse liikmeks ja sai ERGO Eesti tegevjuhiks. Senine juhatuse liige ja ERGO Eesti juht Maarika Liivamägi otsustas ERGO Insurance SE ja ERGO Life Insurance SE Balti seltside juhatuse liikme kohalt lahkuda.

Maarika Liivamägi alustas tööd ERGO juhatuse liikmena 2011. aastal, vastutades ettevõtte müügi ja turunduse eest Balti riikides. Sellesse aega jäid pangandusalaste koostööprojektide algatamine, mh laenukindlustustoote väljatöötamine Nordea klientidele, samuti kolme Balti riigi müügistrateegia loomine ja käivitamine.

„Minu töö ERGO-s jäi ajale, mil Eesti majandus oli taastumas sügavast surutisest ning ega kindlustussektorgi sellest puutumata jäänud. ERGO majandustulemused kinnitavad, et tulime neist aegadest välja parimal võimalikul moel, seega annan teatepulga üle kerge südamega – mu meeskond Baltikumis on teinud väga head tööd,“ kommenteeris Maarika Liivamägi.

„Selle aja jooksul on ta olnud väga pühendunud ja panustanud oluliselt meie ettevõtete edusse. Tema töö ERGO Balti ettevõtetega on tema teadmiste ja oskuste, aga ka aktiivse pühendumise tõttu tähendanud ettevõtte jaoks palju head, mida hindame kõrgelt. Juhatuse ja kogu kontserni nimel olen koostöö ja tulemuste eest tänulik,” ütles ERGO Balti seltside juhatuse esimees dr Kestutis Bagdonavičius.

Pikaajalise kindlustustöö kogemusega ERGO Insurance SE vastutav aktuaar Tarmo Koll asus ERGO Insurance SE uue juhatuse liikme ja Eesti tegevjuhina ametisse 1. detsembrist ning ERGO Life Insurance SE juhatuse liikmena 11. detsembrist. ERGO kindlustusseltsides töötab ta juba aastast 2000. Tarmo Koll on Eesti Aktuaaride Liidu täieõiguslik liige. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli magistrikraadiga matemaatikas. Samuti on ta õppinud Göteborgi tehnikaülikoolis ja Pompeu Fabra ülikoolis Barcelonas.

ERGO Balti riikide kindlustusseltside juhatusse kuuluvad esimees dr. Kęstutis Bagdonavičius ja liikmed Tarmo Koll, Ingrida Kirse, Deniss Sazonovs ja Saulius Jokubaitis.