ERGO uueks jaemüügijuhiks on Sven Freiberg

1. veebruar 2013

Alates 1. veebruarist on ERGO Insurance SE uueks jaemüügijuhiks Sven Freiberg. "Usume, et Sveni senine taust ERGO riskidejuhtimise poolelt on müügile suureks lisaväärtuseks. Sven on väga tugev juht, kes teab kindlustusvaldkonda väga hästi," sõnas ERGO Insurance SE juhatuse liige Maarika Liivamägi.

Sven Freiberg töötas ERGOs kindlustusdirektorina alates 2007 ning vastutas varakindlustuse valdkonna eest. Varem on juristiharidusega Freiberg töötanud ERGO's nii juristina kui varakahjude osakonna juhina.

Senine jaemüügijuht Marti Kuusik asus juhtima Rakvere Spordikeskust.

ERGO Balti riikides

ERGO on Balti riikide juhtivaid kindlustusgruppe ja ainus, kes pakub kõiki kindlustustooteid alates varakindlustusest kuni õnnetusjuhtumikindlustuseni, samuti elu-, pensioni- ja ravikindlustust. Kindlustusmaksed ERGO Baltimaade seltsides ulatusid 2011. aastal üle 138,2 miljoni euro. Kindlustusgrupp tegutseb ka Valgevenes, pakkudes kahjukindlustusteenuseid. ERGO Kindlustusgrupi teenuseid, oskusteavet ja finantsstabiilsust usaldab Balti riikides üle 450 000 kliendi.

Balti riikides tegutsevad ERGO seltsid kuuluvad ERGO Kindlustusgruppi, mis on Euroopa üks suurimaid kindlustusseltse ja mille kindlustuspreemiad ulatuvad 20 miljardi euroni aastas. ERGO esindused tegutsevad rohkem kui 30 Euroopa ja Aasia riigis ning Kanadas. ning teenindab praeguse seisuga 40 miljonit klienti. ERGO enamusaktsionär on maailma üks suurimaid edasikindlustuskontserne Munich Re.