ERGO kaskokindlustus katab rahes hävinud autode paranduse

8. august 2023

Eestit tabanud enneolematu hiidrahe purustas eile autoklaase ja kasvuhooneid. ERGO kindlustus tänab kõiki autoomanikke, kes oma masinad ennetavalt tormivarju viisid ning sellega kindlustusjuhtumeid ja kaasnevat keskkonnakoormust vältisid.

ERGO kindlustus katab rahetormis kannatada saanud autode remondi. „Kui on kasko, siis hüvitame,“ kinnitas ERGO sõidukikindlustuse portfelli juht Kaido Naarits.  

Eile Saaremaal autosid lõhkunud rahehoog täitis kogu Eesti avaliku ruumi tormihirmuga. Ehkki päris samasugune raju mujale Eestisse ei jõudnud, otsisid tuhanded autoomanikud varju parkimismajadest. ERGO kindlustus tunnustab kõiki autoomanikke, kes selliselt toimetades kahju ennetasid. 

„Iga kindlustusjuhtum on koormus keskkonnale, tagajärgedega tegelemine on inimestele tihti ka emotsionaalselt raske. Seetõttu pöörame ERGOs suurt tähelepanu ennetusele. Oleme väga tänulikud kõigile klientidele, kel oli võimalik oma vara ennetavalt kaitsta,“ lisas Naarits. 

Ehkki praegu enam eilsega võrreldavat rahetormi ei ennustata, tasub ikkagi ilmaennustust jälgida ja vastavalt sellele talitada. „ERGO hüvitab kaskoklientidele rahest tekitatud purustused, kuid täiendav ajakulu asjaajamisele ning remondiajale on välditav ainult ennetusega.“