ERGO kindlustus sai uue Baltikumi tegevjuhi

3. jaanuar 2023

Euroopa ühe suurima ja Baltikumi kõige armastatuima kindlustusseltsi ERGO Baltikumi tegevjuhi kohale asub alates 1. jaanuarist 2023 Ursula Deschka, kes võtab enda kanda ka ERGO Läti kindlustusseltsi juhi kohustused.

Pikaajalise kindlustusvaldkonna tippjuhi kogemusega Ursula Deschka on ERGO grupis töötanud alates 2017. aastast. 2020. aastast on ta olnud ka ERGO Saksamaa tütarettevõtte juhatuse liige, vastutades kahe tervisekindlustusseltsi ja otsemüügi eest. 

ERGO Balti riikide kindlustusseltside tegevjuhina vastutab Deschka edaspidi äriarenduse juhtimise ja edendamise eest, mille eluviimisel on tema pikaajaline kogemus Saksamaa kindlustusturu ja eelkõige tervisekindlustuse juhtimise poolelt oluliseks eeliseks. Deschka jätkab ka strateegilise kliendikesksuse arendamist, et pakkuda ERGOs tipptasemel kindlustustooteid ja klienditeenindust, säilitades endiselt peresõbraliku ja hinnatud tööandja väärtuseid ning ihaldusväärse brändi kuvandit. 

Ursula Deschka ootab pikisilmi koostööd ERGO Baltikumi meeskonnaga ja peab uut väljakutset äärmiselt põnevaks. „Võimalus juhtida ERGO tööd Balti riikides on mulle suur au,“ ütles Deschka. „Olen kindel, et minu 20-aastane kogemus kindlustusvaldkonnas toetab ettevõtte kasvu ja olen õppinud, et olenemata piirkonnast on ettevõte edu saladus osata oma kliente väärtustada ja tagada nende rahulolu.“ 

Lisaks toob Deschka välja, et peab väga oluliseks kindlustusturu kaasaegset vaadet ja hindab kõrgelt Balti riikide IT-võimekust. „Ma leian, et Baltimaad on selles vallas väga arenenud ja seetõttu on olemas suur potentsiaal edaspidiseks kasvuks,“ kommenteeris Deschka.