ERGO kliendid saavad ERGO Maailmamängudele tasuta

17. august 2011

Neljapäeval, 15. septembril Kadrioru staadionil toimuv rahvusvaheline üritus „ERGO Maailmamängud Tallinn 2011“ toob Tallinnasse kettaheite maailma tipud.
Rahvusvahelise kergejõustikuõhtu naelaks on meeskondlik kettaheitevõistlus, mille käigus selgitatakse juba viiendat aastat järjest välja maailma parim kaheliikmeline kettaheitemeeskond. Tallinna võistluseks on käed löödud nii Berliini maailmameistri sakslase Robert Hartinguga kui ka Euroopa meistri poolakas Piotr Malachowskiga. Eesti eest löövad kaasa olümpiavõitja Gerd Kanter ja Märt Israel. ERGO Maailmamängudel osalevate sportlaste ja võistkondade koosseisud selguvad lõplikult Daegu maailmameistrivõistluste järgselt.

Võistluste piletid on müügil võistluspäeval Kadrioru staadioni väravas. Pileti hind on 6 eurot. Pensionärid ja kooliõpilased pääsevad staadionile 3 euroga. Võistluse toetajana pakub ERGO oma klientidele võimalust tulla võistlusi vaatama tasuta, vaid kindlustuspoliisi ettenäitamisel.

ERGO Maailmamängude korraldajad ERGO Kindlustuse AS ja Spordiürituste Korraldamise Klubi annetavad piletimüügist ja annetustest laekunud tulu Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondil.