ERGO pälvis taas Vastutustundliku Ettevõtte hõbemärgise

10. juuni 2024

Juba 16. korda said Eesti kõige vastutustundlikumad ettevõtted ning organisatsioonid kvaliteedimärgised, millega tunnustatakse ühiskondliku, keskkonna ja juhtimisliku tegevuse poolest silma paistnud tööandjaid. On suur rõõm, et ERGO sai taas hinnatud Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi poolt välja antava hõbemärgisega.
Sel aastal väljastati märgis kokku 36 ettevõttele või organisatsioonile (14 pronksi, 13 hõbedat ning 9 kulda). Ettevõtteid hinnati 55 küsimuse põhjal kolmes kategoorias: kliima ja keskkond, ühiskond ja sotsiaalne keskkond ning valitsemine. 
 
„Oleme uhkusega ainus kindlustusfirma Eestis, keda on tunnustatud Vastutustundliku Ettevõtte märgisega. Vastutustundlik ettevõtlus on põimunud meie äristrateegiasse, juhtimisse ja igapäevastesse tegevustesse,“ kommenteeris ERGO Eesti tegevjuht Marek Ratnik. „Jätkame ambitsioonikalt, keskendudes tegevustele, mis avaldavad kindlustusvaldkonnas suurimat mõju. Ühelt poolt tegeleme aktiivselt ennetusega vähendamaks tulevikus kahjude sagedust. Teisalt panustame koos äripartneritega järjest rohkem uutesse jätkusuutlikesse lahendustesse, mis puudutavad juba toimunud kahjusid. Töötame iga päev selle nimel, et meie tegevus on kooskõlas vastutustundliku ettevõtluse põhimõtetega.“
 
Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum ühendab ettevõtteid, kelle jaoks on oluline toimida vastutustundlikult, et tagada nii oma ettevõtte, ühiskonna ja riigi jätkusuutlikkus. Foorumi eesmärk on edendada mõtteviisi, et vastutustundlik äritegevus on ettevõttele kasulik, praktikas lihtne ja kasvatab ettevõtte väärtust ühiskonna silmis. Märgis väljastatakse kaheks aastaks.