ERGO sulgeb eriolukorra tõttu esindused ja kutsub kliente üles kasutama e-kanaleid

15. märts 2020

Seoses koroonaviiruse tõttu välja kuulutatud eriolukorraga sulgeb Eesti üks suurimaid kindlustusseltse ERGO alates esmaspäevast, 16. märtsist kõik oma üle Eesti paiknevad müügiesindused.

ERGO Eesti tegevjuht Marek Ratnik selgitas, et tegu on ennetava meetmega, kuna just müügikontorites toimub kõige rohkem potentsiaalseid kontakte viiruse edasi kandumiseks. Ükski ERGO Eesti töötaja hetkel teadaolevalt koroonaviirusesse nakatunud ei ole.

„Meie töötajate ja klientide tervis ning turvatunne on äärmiselt oluline. Otsustasime viiruse võimaliku leviku tõkestamiseks oma müügikontorid kuni olukorra selginemiseni sulgeda ning panustada klientide teenindamisele e-kanalites ja telefoni teel,“ selgitas Ratnik. ERGO võimaldab alates esmaspäevast teha kaugtööd ka kõigil oma töötajatel, kellel on kodukontori võimalus.

ERGO kutsub üles kõiki oma kliente kasutama sel ajal elektroonilisi kanaleid. Kõik vajalikud kindlustustoimingud saab teha mugavalt ERGO kodulehel ja iseteeninduses. Lepingute kohta tekkivate küsimuste puhul tasub ühendust võtta oma halduriga. Samuti saab helistada kliendiinfosse tel (+372) 610 6500 või võtta meiega ühendust e-kirja teel info@ergo.ee. Kahjujuhtumi saab registreerida https://www.ergo.ee/kahjujuhtum.  

Vabandame klientide ees võimalike ebamugavuste pärast!