ERGO teenuseid hakkab pakkuma suurim kindlustusmaakler IIZI

29. juuni 2011

IIZI kindlustusmaakler AS hakkab alates 1. juulist 2011 taas pakkuma klientidele maailma ühe juhtiva kindlustusfirma ERGO teenuseid.
“Mõlemal ettevõttel on koostööks väga head väljavaated,” ütles ERGO Kindlustuse ASi juhatuse esimees Kęstutis Bagdonavičius. “Meie klientidel on võimalik sellest vaid võita. ERGO peamine eesmärk on pakkuda nii elu-, tervise-, pensioni- kui ka teiste kindlustusteenuste parimaid lahendusi.”

“Meie koostöö taastamine on tähtis samm,” nentis IIZI Groupi tegevjuht Steve Grossman. “IIZI hakkab uuesti pakkuma ERGO laia teenustevalikut oma klientidele Eestis, nii nagu oleme seda viimastel aastatel juba teinud Lätis ja Leedus.”

“Me üksnes ei taasta koostööd IIZI maakleriga,” kommenteeris Bagdonavičius, “vaid soovime leida uusi innovaatilisi teenuseid, mida pakkuda klientidele koos IIZI teenusteosakonnaga.” Kõigepealt alustame koostööd tavalise maaklerteenuse vahendamisel ja juba mõne kuu pärast pakume oma teenuseid juba laiemalt, sealhulgas e-kanali iizi.net kaudu.”

ERGO ja IIZI otsustasid loobuda edasisest kohtuvaidlusest, mis takistas viimasel kolmel aastal koostööd Eestis, ning sõlmida uus koostööleping, mille põhjal taastatakse täielikult koostöö kahe suure Baltikumi kindlustusvaldkonna ettevõtte vahel.

Kümne aastaga on IIZI kasvanud suurimaks kindlustusvahendajaks Baltikumis – 2010. aastal vahendati Eestis ligi 30 miljoni euro eest kindlustusmakseid. Eesti kindlustusturul teisel kohal oleva ERGO kindlustusmaksete käive Eestis oli 2010. aastal 43 miljonit eurot.

ERGO on Saksamaa ja Euroopa juhtivaid kindlustusfirmasid, teenindades enam kui 40 miljonit klienti Euroopa ja Aasia 30 riigis. ERGO Kindlustus on Eestis suuruselt teine kahjukindlustuse pakkuja, kel on rohkem kui 110 000 klienti ja kes haldab enam kui 180 000 lepingut. ERGO tegutseb Eestis 1990. aastast.

Teenindades rohkem kui 300 000 klienti, annab IIZI Group tööd 185 inimesele. IIZI on suurim kindlustusvahendaja Baltikumis, tegutsedes ka Soome turul. IIZI alustas tegevust aastal 2001.

Annika Loigu
ERGO Kindlustuse AS
Kommunikatsioonijuht
A. H. Tammsaare tee 47
11316 Tallinn
Harjumaa Eesti
Tel +372 610 6610
Faks +372 610 6501
annika.loigu@ergo.ee