ERGO tuleb turule ERGO Koduabi teenusega

18. mai 2011

Alates 18. maist on ERGO Maksi kodukindlustusel tasuta lisateenus – ööpäevaringne ERGO Koduabi.
ERGO Koduabi pakub tasuta ööpäevaringset esmast abi koduga juhtunud õnnetuse korral. "ERGO soovib oma võimalikult laia kindlustuskaitset soovivale kliendile pakkuda meile teadaolevalt esimesena Eestis lisaväärtusena analoogselt ERGO Autoabile tasuta ERGO Koduabi teenust. ERGO Autoabi võeti klientide poolt väga hästi vastu ning usume, et ka ERGO Koduabi kaudu saab kahju juhtudes operatiivselt asjatundliku nõu ja abi nii päevasel kui ka öisel ajal,” teatas ERGO kindlustusdirektor Sven Freiberg.

Freibergi sõnul on lihtsam jätta meelde üks abinumber, millele helistades saab mure ära rääkida. “Kui kliendi kodu on suurveest või purunenud toru tõttu üle ujutatud, korraldatakse kodu kuivatamine ja koristamine ning kui kodus pole ajutiselt võimalik elada, majutatakse pere ajutises eluasemes. Kui kliendi kodus on käinud vargad, võetakse kodu valve alla seni, kuni see on kindlalt suletud. Samuti aidatakse katta lahtimurtud avad või paigaldada uus lukk, pere aga majutatakse samuti vajaduse korral ajutisse elukohta. Kui klient on kaotanud oma kodu võtmed ega pääse koju, siis tuleb kohale Lukuabi – näiteid võib tuua veelgi,” lisas Freiberg.

ERGO on Eesti juhtivaid kahjukindlustusseltse, kes pakub vara ja elu kindlustamise terviklahendust nii eraisikutele kui ettevõtetele, samuti pensionilahendusi. ERGO teenindab Eestis 140 000 klienti, olles kahjukindlustusturul suuruselt teine selts. ERGO seltsid Eestis kuuluvad ERGO Kindlustusgruppi, mis teenindab ligi 40 miljonit klienti enam kui 30 riigis. ERGO Kindlustusgrupi omanik on maailma juhtivaid edasikindlustuskontserne Munich Re.

Annika Loigu
ERGO Kindlustuse AS
Kommunikatsioonijuht
A. H. Tammsaare tee 47
11316 Tallinn
Harjumaa Eesti
Tel +372 610 6610
Faks +372 610 6501
annika.loigu@ergo.ee