ERGO kontrollib avariiremondi läbinud autosid

4. veebruar 2016

Esimese Eesti kindlustusseltsina pakub ERGO oma kasko klientidele võimalust avariiremondi läbinud sõidukid üle kontrollida. Koos vaadatakse üle remondi eelarve ja võrreldakse seda auto juures tehtud töödega.

Aastas käib ERGO kaskokindlustusega autosid remondis tuhandeid. Ainuüksi möödunud aasta detsembris jõudis seltsi üle 600 kaskokindlustuse juhtumi. Täiendavat kindlustunnet soovivad neist ennekõike juhid, kes ise autoremondist palju ei tea.

Mõnel juhul soovib autoomanik kontrollida ka,  milliseid töid autol teostati, aga ei soovi seda teha tööde teostaja juures. “Me soovime, et kliendil oleks võimalus soovi korral küsida, mida ja miks tema autoga remonditöökojas tehti,” selgitas ERGO kahjukäsitluse osakonna juhataja Caterina Lepvalts.

Lepvaltsi sõnul teeb kindlustusfirma koostööd vaid usaldusväärsete remonditöökodadega, millest enamikul juhtudest on tegemist pikaajaliste koostööpartneritega, kus autoomanikke hästi koheldakse. “Selleks, et ka klientides selline usaldus tekiks, pakume ERGO Tallinna kahjumajas võimalust koos  eksperdiga tehtud tööd üle vaadata. Meie eesmärk on vaid täiendava kindlustunde pakkumine oma kliendile,” lisas Lepvalts. Kaskokindlustuse sõlminud kliendile on täiendav kontroll tasuta.