Märts on ERGOs Hea Teeninduse kuu

4. märts 2015

Märts on Eestis juba 12 aastat järjest Hea Teeninduse kuu, mille eesmärk on muuta Eestis teenindajate töö paremaks ja kutsuda kliente üles head teenindust märkama ning teeninduskohti kiitma.
ERGOle on hea teenindus oluline ja ka sel aastal võtame kampaaniast osa andes meie teenindajatele võimaluse särada ning klientidele võimaluse meie tublisid teenindajaid kiita. Sel aastal on lisaks teenindajatele võimalik kiita ka e-teenindust.

Üle Eesti enim kiitusi saanud ettevõtete teeninduskohti tunnustatakse. Märtsi lõpuks moodustub veebi, telefoni ja SMS kiitustest Hea Teeninduse kuul enimkiidetud ettevõtete edetabel. Teeninduskohad, mida kliendid kõige enam on kiitnud, saavad kampaania lõpus tunnistuse ja uksekleebise "Kliendid kiidavad 2015".

Eelmisel aastal jõudsid edetabelisse ja said tunnustuse näiteks ka ERGO Lauteri ja Mustakivi kontorid. Sellel aastal on meie ambitsioon kindlasti suurem ja usume, et kuna meie teenindus muutub päev-päevalt paremaks, saavad tunnustuse sel aastal veel rohkemad kontorid.

Kui ka Sina oled saanud meeldiva teeninduse osaliseks, siis anna sellest meile kindlasti märku:

Kiida teenindajat

Kiida e-teenindust